Strona główna » Jak bardzo zmieniłam się przez 10 lat ?

Jak bardzo zmieniłam się przez 10 lat ?

Jak bardzo zmieniłam się przez 10 lat ?

Prawie 1/3 mojego życia, zleciało szybko nawet nie wiem jak. Można by pomyśleć, że ogólnie w życiu przez 10 lat nie wiele może się zmienić. A jednak, zmieniło się bardzo wiele. Czy aby wszystko na lepsze ?

Patrząc na swoje zdjęcie sprzed lat, śmieje się sama z siebie. Wyglądałam naprawdę jak wieśniak. Po twarzy widać, brak pewności siebie i ogólne rozczarowanie życiem. Nie byłam ładna, nie umiałam o siebie odpowiednio zadbać. Sądziłam, że już tak będzie zawsze – będę nikim.

Wtedy tak naprawdę nie zdawałam sobie do końca sprawy, że to głównie w głowie leży klucz do pewności siebie.
Tak naprawdę nasz wgląd nie ma większego znaczenia, to nasze poczucie wartości jest kluczem do sukcesu. Poznałam wiele dziewczyn, które nie grzeszyły urodą. Jednak ich wewnętrzny seksapil sprawiał, że zastanawiałam – jak one to robią, że są tak piękne ?  Poczucie humoru jak i duży dystans do siebie, dodaje niezwykłego uroku, którego nie da się osiągnąć fizycznie.
W sposób jak oceniamy samych siebie, jak siebie traktujemy – innym nie jest obojętny. Jeśli my sami nie zdołamy pokochać siebie – jak ktoś pokocha nas ?

Jak bardzo zmieniłam się przez 10 lat ?

Przez wiele lat, czułam się totalnym zerem. Mogę teraz powiedzieć, że zaczęłam wierzyć w siebie. Czeka mnie co prawda jeszcze dużo pracy…. wiem jednak że jestem na dobrej drodze.
Chcę zmieniać się na lepsze i nauczyć się być lepszym człowiekiem. Każdego dnia iść krok na przód i osiągać więcej.
Kto wie, być może gdybym miała tę samą wiedzę i doświadczenie życiowe 10 lat temu, byłabym zupełnie inną osobą?  Cieszę się jednak, że wszystko przeszłam sama, bo dziś nie otaczali by mnie Ci których tak bardzo kocham.

Na koniec, chciałam Wam powiedzieć…..

Każda kobieta jest piękna bez wyjątku !

Niektóre po prostu nie wiedzą jak zadbać o siebie lub tego nie robią wcale. Nieudolne  upodobanie się do kogoś czy też ślepe podążanie za modą. To nie jest rozwiązanie, ponieważ nie ma jednego przepisu na piękno.
Każda ma w sobie coś wyjątkowego, sztuką jest to w sobie odnaleźć i
pokochać siebie taką jaką się jest. Nie mam tutaj na myśli spoczynku na
laurach. Jeśli się siebie kocha naprawdę, to troszczy się o siebie jak o najważniejszego dla nas człowieka.

 A wy bardzo zmieniliście się przez 10 lat ?
 Czy uważacie, że dzisiejszym nastolatką łatwiej jest dorosnąć ?

Inne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *