Blogowanie a macierzyństwo – czy razem dają radę ?

Hej  Wszystkim, Przyznam, że bardzo dużo się zmieniło od czasu gdy założyłam bloga. Zostałam mamą dokładnie 2 lata temu, dziś moja Jagoda obchodzi swoje urodziny. W życiu bym nie pomyślała, że macierzyństwo tak bardzo odmieni moje życie. Stałam się odpowiedzialna za małą istotkę, którą kocham całym sercem. W przyszłym roku dołączy do niej kolejna, na … Czytaj dalej Blogowanie a macierzyństwo – czy razem dają radę ?

Energia, rześkość i dobry humor – zachowaj je przez cały rok!

Wraz ze zbliżającą się zimą na horyzoncie pojawia się ogólne osłabienie organizmu, brak motywacji i coraz więcej powodów do narzekania. Środki aby nie ulec jesiennej chandrze najlepiej powziąć jeszcze w czasie wiosny. Co jednak zrobić, gdy mimo całorocznych starań dopadnie nas nieustające złe samopoczucie? Czy jest jakieś koło ratunkowe? Oczywiście, że tak! Aktywność fizyczna i … Czytaj dalej Energia, rześkość i dobry humor – zachowaj je przez cały rok!

Jakich witamin potrzebuje kobieta?

Mimo że nasz organizm jest w stanie samodzielnie produkować poszczególne rodzaje witamin, ich ilość nie wystarcza do prawidłowego funkcjonowania. W przypadku kobiet, zapotrzebowanie na witaminy i minerały jest inne niż u mężczyzn, z uwagi na różnice w budowie ciała, miesiączkowanie, menopauzę i wiele innych uwarunkowań. Właśnie dlatego, tak ważna jest odpowiednia suplementacja i dostarczenie organizmowi … Czytaj dalej Jakich witamin potrzebuje kobieta?