Pora znów na Ekocuda !
Hej Wszystkim,
Miło mi poinformować, że po raz kolejny odbędą się jedne z fajniejszych targów kosmetycznych. Mowa oczywiście o Ekocudach, czyli targów kosmetyków naturalnych. To doskonała okazja by odkryć nowe nieznane marki czy też poznać bliżej te już znane. Wśród wystawców będzie wiele Polskich naszych rodzimych marek kosmetycznych,  jak i wiele zagranicznych. Listę wszystkich wystawców znajdziesz tutaj,,Ideą targów jest stworzenie wyjątkowego cyklicznego wydarzenia prezentującego i przybliżającego polskie i zagraniczne marki kosmetyków naturalnych, tworzonych z pasją i miłością do natury oraz zdrowego stylu życia.
Targi to idealne miejsce dla firm i wystawców, którzy mają doskonałą okazję do zaprezentowania bezpośrednio swoich produktów. Odwiedzający zyskują możliwość poznania z bliska wyjątkowych, często niszowych, marek kosmetyków naturalnych i zrozumienia fenomenu ekokosmetyków."
Bądź na bieżąco i obserwuj Ekocuda na instagramie klik oraz facebook klik


Kiedy i gdzie ? 
 25 i 26 listopada Warszawa, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger