Bez kategorii

Nowy rok nowe zmiany i nowe wyzwania – czy dam radę ?

Hej Wszystkim,

Jak tam minął wam Sylwester ? Mam nadzieję, że był udany !
U mnie ten rok zapowiada się naprawdę stresująco. Dlaczego ?
Przed mną wyjątkowo dużo zmian, zastanawiam się czy podołam temu wszystkiemu ?

Blogowo…

Zaczęłam od porządków na blogu, które mam nadzieję, że zaowocują w przyszłości. Do wywalenia poszło ponad 200 postów (pewnie jeszcze trochę by się znalazło). Każdy wpis został przejrzany i zrobiony pod kontem seo. Usunęłam większość etykiet, zmieniłam zdjęcia na w miarę lepsze.
* Za 2-3 miesiące, dam znać czy to w ogóle opłaca się robić. Jest z tym naprawdę dużo roboty, bo wszystko trzeba poprawiać. Teraz za to, gdy będę pilnować seo na bieżąco – dam radę !
Postaram się w miarę możliwości pisać jak najczęściej. Blog jak na razie schodzi na dalszy plan, w życiu prywatnym dopiero czekają mnie zmiany !

Przejdźmy zatem do sena, co mnie czeka w 2018 roku ?
Zostanę ponownie mamą i nie mogę się już doczekać ! Bunty mojej dwulatki sprawiają, że czasem mam wątpliwości czy sobie poradę. Muszę jednak być pełna optymizmu i nadziei, wydobyć z siebie maksimum cierpliwości i uwierzyć w siebie !
Będę musiała zmierzyć się z chorobą hashimoto. Niedawno zostały u mnie wykryte jej początki. Jestem pod dobrą kontrolą lekarza i jak na razie nie ma się czym martwić. Po urodzeniu dziecka czeka mnie leczenie i najprawdopodobniej zmiana diety na całe życie. Byłam tym z początku mocno zdołowana, obecnie traktuje to jako ostatni gwizdek by zmienić swoje żywienie na zdrowsze.

Może by się wydawało, że rewelacji w moim życiu nie ma. Jednak takie zmiany, potrafią wywrócić świat do góry nogami. Nie mam wyjścia, jak podołać temu wszystkiemu. Życie ma się tylko jedno i szkoda marnować je na podawanie się. Wiem, że nie będzie łatwo… mam jednak przy sobie osoby które kocham – czego chcieć więcej ?

Życzę szczęścia w Nowym Roku
Spełnienia wszelkich marzeń i tych dużych i tych małych
Dużo zdrowia i dużo uśmiechu na co dzień

Dodaj komentarz