Sylveco Tonik do twarzy Hibiskusowy

Sylveco Tonik do twarzy Hibiskusowy


W kilku słowach o kosmetyku

Moja opinia

Ten tonik do twarzy, posiada swoich zwolenników jak i przeciwników. Mogę śmiało powiedzieć, że ja się z nim bardzo polubiłam. Stał się codziennym elementem mojej pielęgnacji cery, której efekty już widzę. Świetnie tonizuje skórę, nawilża i łagodzi wszelkie zaczerwienienia skórne. Czego oczekiwać więcej od toniku do twarzy ?

 Po aplikacji, pozostawia na skórze lekko lepką warstewkę która nie każdemu może odpowiadać. Dla mnie nie stanowi to problemu, gdyż zawsze po użyciu toniku aplikuje krem do twarzy. Do tego kosmetyku na pewno wrócę, ciekawią mnie jednak inne toniki tej marki. Jeśli oczekujecie od toniku nawilżenia i łagodzenia podrażnień- mogę go polecić 😉

P.s Wiecie co ? Uświadomiłam sobie, jak wielką potęgą jest internet w kwestii biznesu. Gdyby nie miała internetu – jak bym poznała tyle nowych marek kosmetycznych? Dziwie się, że jeszcze niektóre firmy tak topornie podchodzą do założenia strony internetowej. Zawsze przecież można skorzystać z symbiozait.pl, jeśli cały html jest czarną magią.
 

Dodaj komentarz