Bez kategorii

Alterra Soft-Creme Kokos i Limonka

Moja opinia 
Delikatny krem o zapachu limonki i kokosa- brzmi kusząco prawda ? Nie wiem jak wy ale lubię takie połączenie zapachu. W tym kremie jest ono wyjątkowo udane i mogę stwierdzić, że zapach mi się podoba (na szczęście nie czuć mocno alkoholu jak w innych kosmetyków tej marki) Niestety zapach nie jest trwały i szybko się ulatnia.
Kosmetyk ma konsystencje lekką i nieco tłustawą – przypomina nieco bardziej gęsty balsam do ciała. Rozsmarowuje się dobrze, jednak z początku może nieco bielić. Dlatego najlepiej stosuje się go na skórę po kąpieli. Efekty użycia kremu są dobre, skóra jest odpowiednio nawilżona przez cały dzień. Jest to fajna opcja do użycia zwłaszcza latem, w inne pory roku jego działanie może być za słabe. 
Kremu używam zarówno do ciała jak i do twarzy, nie podrażnia skóry i nadaje jej przyjemną gładkość. Mimo, że nie jest to konkretny krem używa się go z przyjemnością. Z chęcią wrócę ponownie do tego kosmetyku.

 

A czy Wy lubcie połączenie kokosu i limonki ?
  
Czy mieliście kiedyś okazję korzystać z usług takich jak Pomoc Prawna ? W przypadku odszkodowań np. z stłuczki samochodowej czasem trudno uzyskać właściwe odszkodowanie. Powierzenie tego zadania fachowcom pomoże nie tylko uzyskać większe odszkodowanie ale i pozwoli uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Dodaj komentarz