Dekoracje wnętrz z motywami zwierzęcymi


Hej Wszystkim,

Nie od dziś zwierzęta są wielką inspiracją różnego rodzaju artystów. Towarzyszą nam ludziom na każdym kroku a ich piękno nie raz urzeka i zachwyca. Czy to słodkie kociaki czy też barwne ptaki - każde zwierzę ma swój niepowtarzalny urok. Dziś zapraszam na mały przegląd dekoracji wnętrz a dokładniej ścian, motywami zwierzęcymi.
Obecnie możemy wybierać spośród wielu motywów czy rodzai dekoracji. Ostatnio wielkim powodzeniem cieszą się http://www.centrumtapet.pl/category/okleiny-na-meble, mało kto wie ale służą jako świetne tło do fotografii.

1 / 2 / 3 / 4 / 5

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6
Każdy fan zwierząt znajdzie tutaj coś dla siebie. Królują motywy z egzotycznymi zwierzętami, zwłaszcza tymi które powoli już wyginają. Aż strach pomyśleć, że w niedalekiej przyszłości wiele zwierząt będziemy tylko oglądać na fotografiach. Puki co, warto wpuścić do domu nieco dzikiej natury i pozwolić się nią otaczać w własnych czterech kątach.Warto również zaszaleć i postawić na barwne motywy wzorowane na zwierzętach, będą oryginalną ozdobą nie tylko do pokoju dziecięcego.

Która z dekoracji najbardziej Wam się spodobała ?

P.s Wszystkie inspiracje pochodzą z strony centrumtapet.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger