Alterra Lash Extension Mascara


Kolorówka z Alterry, nie dostępna niestety u nas w Polsce- posiada dużą gamę tuszów do rzęs. Już po raz 3 skusiłam się na kolejną maskarę do rzęs. Z góry mogę powiedzieć, że za tą cenę jest warta kupna. Szczoteczka jest wygodna w użyciu i dobrze rozprowadza tusz na rzęsach, warto tutaj dodać że sam jego kolor jest wyjątkowo czarny. Podczas aplikacji, możemy niestety załapać się na odbicie tuszu na powiekach, na szczęście jest to jedyny minus jaki zauważyłam.

Trwałość mascary do rzęs, mogę określić na od 8-12 h w zależności od warunków pogodowych. Tusz nie obsypuje się w ciągu dnia, może jednak łatwo się zetrzeć przy pocieraniu oka.
Efekt użycia nie jest spektakularny, mogłabym powiedzieć że jest dobry. Dobry do użytku na co dzień i tyle :) Osobiście jestem zadowolona z tego konkretnie ,,modelu" i mogę do niej wrócić w przyszłości.


EfektyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger