Alterra Lash Extension Mascara


Kolorówka z Alterry, nie dostępna niestety u nas w Polsce- posiada dużą gamę tuszów do rzęs. Już po raz 3 skusiłam się na kolejną maskarę do rzęs. Z góry mogę powiedzieć, że za tą cenę jest warta kupna. Szczoteczka jest wygodna w użyciu i dobrze rozprowadza tusz na rzęsach, warto tutaj dodać że sam jego kolor jest wyjątkowo czarny. Podczas aplikacji, możemy niestety załapać się na odbicie tuszu na powiekach, na szczęście jest to jedyny minus jaki zauważyłam.

Trwałość mascary do rzęs, mogę określić na od 8-12 h w zależności od warunków pogodowych. Tusz nie obsypuje się w ciągu dnia, może jednak łatwo się zetrzeć przy pocieraniu oka.
Efekt użycia nie jest spektakularny, mogłabym powiedzieć że jest dobry. Dobry do użytku na co dzień i tyle :) Osobiście jestem zadowolona z tego konkretnie ,,modelu" i mogę do niej wrócić w przyszłości.


EfektyKomentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji