Naturalne inspiracje - odpoczynek w ogrodzie


Hej Wszystkim,

Dziś pierwszy dzień wiosny. Słoneczko dzisiaj zawitało do mojego miasta, a ja, zamiast nabrać energii zamarzyłam o konkretnym odpoczynku. Odpoczynku nie byle jakim, bo na świeżym powietrzu w wygodnym leżaku, chociażby jednym z tych tutaj - homegarden.com.pl/lezaki-ogrodowe. W ręku ciekawa książka i dobra kawa. Naprawdę niewiele mi do szczęścia potrzeba.

1 / 2 / 3 / 4

To, co oferują niektóre hotele spa, sprawia, że chce się uciec od codzienności. Gdybym miała się kiedyś wybrać, na weekendowy odpoczynek to koniecznie do miejsca, w którym będzie też piękny ogród. Nic mnie tak nie odpręża i relaksuje, jak kontakt z naturą. W połączeniu z dobrą obsługą hotelu, taki relaks to dopiero coś !

1 / 2 / 3 / 4
Po cichu marzy mi się stworzenie w ogrodzie takiego miejsca, w którym mogłabym zapomnieć o świecie i się zupełnie odprężyć. Z dala od zgiełku miasta w otoczeniu przyrody. Myślę, że stworzenie takiego kąta w ogrodzie nie będzie trudnym wyzwaniem, wystarczy tylko wstawić praktyczne i wygodne meble ogrodowe. Puki co, pozostaje mi przeglądanie inspiracji w sieci. Wieżę, że pewnego dnia zrealizuje te swoje małe marzenie.

1 / 2 / 3 / 4A wy lubicie tak poleniuchować w własnym ogrodzie ?

Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji