Naturalne inspiracje – odpoczynek w ogrodzie

Odpoczynek w ogrodzie

Hej Wszystkim,

Dziś pierwszy dzień wiosny. Słoneczko dzisiaj zawitało do mojego miasta, a ja, zamiast nabrać energii zamarzyłam o konkretnym odpoczynku. Odpoczynku nie byle jakim, bo na świeżym powietrzu w wygodnym leżaku, chociażby jednym z tych tutaj – homegarden.com.pl/lezaki-ogrodowe. W ręku ciekawa książka i dobra kawa. Naprawdę niewiele mi do szczęścia potrzeba.

1 / 2 / 3 / 4

To, co oferują niektóre hotele spa, sprawia, że chce się uciec od codzienności. Gdybym miała się kiedyś wybrać, na weekendowy odpoczynek to koniecznie do miejsca, w którym będzie też piękny ogród. Nic mnie tak nie odpręża i relaksuje, jak kontakt z naturą. W połączeniu z dobrą obsługą hotelu, taki relaks to dopiero coś !

1 / 2 / 3 / 4

Po cichu marzy mi się stworzenie w ogrodzie takiego miejsca, w którym mogłabym zapomnieć o świecie i się zupełnie odprężyć. Z dala od zgiełku miasta w otoczeniu przyrody. Myślę, że stworzenie takiego kąta w ogrodzie nie będzie trudnym wyzwaniem, wystarczy tylko wstawić praktyczne i wygodne meble ogrodowe. Puki co, pozostaje mi przeglądanie inspiracji w sieci. Wieżę, że pewnego dnia zrealizuje te swoje małe marzenie.

1 / 2 / 3 / 4
A wy lubicie tak poleniuchować w własnym ogrodzie ?

Dodaj komentarz