Czekoladowe łakocie do kąpieli – Ptasie mleczko i babeczki DIY

Hej Wszystkim, Mydła DIY, czyli własnej roboty, są zdrowe, pachnące i ekologiczne. W instrukcji pokazujemy krok po kroku, jak zrobić mydło. Mydełka własnej roboty to świetny pomysł na prezent. Z powodzeniem odegrają też rolę dekoracji w łazience. Dzisiaj zapraszam Was na wyjątkowe przepisy, które zaskoczą każdego Mydła DIY wyglądają efektownie, są ekologiczne, pachnące, a ich … Czytaj dalej Czekoladowe łakocie do kąpieli – Ptasie mleczko i babeczki DIY

Jak się u mnie spisał Odchudzający Masażer Antycelulitowy 6-głowicowy ME7722 ?

Już od jakiegoś czasu, marzył mi się tego typu sprzęt do masażu. Coś zarazem skutecznego i prostego w obsłudze. Do tej pory używałam zwykłych rękawic do masażu i byłam bardzo ciekawa czy sprzęt elektroniczny będzie skuteczniejszy. Niedawno miałam okazję przekonać się o tym osobiście. Dziś chciałam się Wami podzielić opinią, używania Masażera ME7722. Ze względu … Czytaj dalej Jak się u mnie spisał Odchudzający Masażer Antycelulitowy 6-głowicowy ME7722 ?

Sekrety soków owocowych i warzywnych – z czego sok warto pić ?

Moda na soki owocowe i warzywne nie przemija, coraz częściej wybieramy te świeżo wyciskane.  Chociażby z takiego sprzętu jak https://www.meru.pl/wyciskarki-do-owocow.html . Coraz częściej robimy je sami w domu, wtedy mamy kontrolę nad świeżością i jakością użytych w tym celu składników. Już spory czas temu, pracowałam w barze sokowym. Przyrządzałam tam pyszne soki po które, z … Czytaj dalej Sekrety soków owocowych i warzywnych – z czego sok warto pić ?