Pomysły na prezent na komunie świętą

Hej Wszystkim,

Już niedługo zaczną się komunie święte. W tym
roku moje dwie siostrzenice przystąpią do pierwszej komunii.
Uświadomiłam sobie, że nieco im zazdroszczę im przeżycia tych chwil.
Pamiętam jak sama 20 lat temu, przeżywałam ten dzień. Przyznam, że nigdy
tego nie zapomnę. Zwłaszcza dlatego, że moja wiara była taka czysta i
napawała mnie radością. Dzisiaj niestety moje podejście do kościoła się
zmieniło, mam nadzieję, że kiedyś znów uda mi się znaleźć tę samą radość w sobie.

Pomału rozmyślam już nad prezentami, postanowiłam z Wami podzielić się swoimi pomysłami na prezent na komunię świętą. Równocześnie mam cichą nadzieję, że pomożecie mi wybrać te najlepsze.

Niestety nie ma co ukrywać, kupując prezent na Komunie Świętą trzeba nie lada się natrudzić. Wybrać pomiędzy tradycyjnymi upominkami po te coraz to bardziej wymyślne. Osobiście uważam, że nie ma co przesadzać i kupować tylko coś dla szpanu. Watro postawić chociażby na pamiątkę którą ma się na całe życie chociażby jak : 1 Zawieszkę z krzyżykiem, 2 Obrazek pamiątkowy, 3 Foto-książkę z zdjęciami z komunii czy też 4 Szkatułkę z grawerem albo 5 Biblie dla dzieci w zdobionym pudełku .

Drugą kategorię mogę określić jako mniej ,,świętą” a bardziej praktyczną. Dobrym rozwiązaniem, które zmotywuje dzieci do ruchu jest deskorolka 6 deskshop.pl. Coś bardziej oryginalnego od tradycyjnego roweru, dające wielką frajdę z używania. Dla małych artystów ciekawą opcją jest 7 aparat fotograficzny. Myślę, że to znacznie lepszy wybór od komputera czy tabletu a zwłaszcza smartfona  (nie ma co ukrywać ale ten rodzaj technologi nie wpływ dobrze na młodzież). 8 Bon podarunkowy pozwoli na samodzielny wybór prezentu i zawsze będzie trafionym prezentem. 9 Lokata na przyszłość, nie będzie co prawda cieszyła od razu ale za kilka lat może okazać się bardzo pomocna. 

Dodaj komentarz