Pomysły na prezent na komunie świętą


Hej Wszystkim,

Już niedługo zaczną się komunie święte. W tym roku moje dwie siostrzenice przystąpią do pierwszej komunii. Uświadomiłam sobie, że nieco im zazdroszczę im przeżycia tych chwil. Pamiętam jak sama 20 lat temu, przeżywałam ten dzień. Przyznam, że nigdy tego nie zapomnę. Zwłaszcza dlatego, że moja wiara była taka czysta i napawała mnie radością. Dzisiaj niestety moje podejście do kościoła się zmieniło, mam nadzieję, że kiedyś znów uda mi się znaleźć tę samą radość w sobie.

Pomału rozmyślam już nad prezentami, postanowiłam z Wami podzielić się swoimi pomysłami na prezent na komunię świętą. Równocześnie mam cichą nadzieję, że pomożecie mi wybrać te najlepsze.Niestety nie ma co ukrywać, kupując prezent na Komunie Świętą trzeba nie lada się natrudzić. Wybrać pomiędzy tradycyjnymi upominkami po te coraz to bardziej wymyślne. Osobiście uważam, że nie ma co przesadzać i kupować tylko coś dla szpanu. Watro postawić chociażby na pamiątkę którą ma się na całe życie chociażby jak : 1 Zawieszkę z krzyżykiem, 2 Obrazek pamiątkowy, 3 Foto-książkę z zdjęciami z komunii czy też 4 Szkatułkę z grawerem albo 5 Biblie dla dzieci w zdobionym pudełku .

Drugą kategorię mogę określić jako mniej ,,świętą" a bardziej praktyczną. Dobrym rozwiązaniem, które zmotywuje dzieci do ruchu jest deskorolka 6 deskshop.pl. Coś bardziej oryginalnego od tradycyjnego roweru, dające wielką frajdę z używania. Dla małych artystów ciekawą opcją jest 7 aparat fotograficzny. Myślę, że to znacznie lepszy wybór od komputera czy tabletu a zwłaszcza smartfona  (nie ma co ukrywać ale ten rodzaj technologi nie wpływ dobrze na młodzież). 8 Bon podarunkowy pozwoli na samodzielny wybór prezentu i zawsze będzie trafionym prezentem. 9 Lokata na przyszłość, nie będzie co prawda cieszyła od razu ale za kilka lat może okazać się bardzo pomocna. 

Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji