Promocja -49% kolorówka Rossman ? Ja mam lepszą propozycję !Już niedługo najbardziej wyczekiwana promocja w ciągu roku. Duży rabat na kosmetyki kolorowe, obok której nie da się przejść obojętnie. O tej akcji zawsze głośno na blogach. Wszędzie mnóstwo porad dotyczących tego, co warto kupić, później pełno wpisów pokazujących łupy z promocji. Nie da się ukryć, że przez kilka tygodni w roku, kosmetyczna blogosfera żyje tą promocją. Jest to świetna okazja, by kupić sobie kosmetyk, którego w normalnej cenie się by nie kupiło. Czy też kupić to, co nam akurat jest potrzebne.

Zanim jednak koszyk wypełni się kosmetykami (bez których naprawdę da się żyć) warto przemyśleć swoje zakupy. Czy naprawdę potrzebujemy kolejnej szminki w ciut innym kolorze ? Czy użyje danego kosmetyk, zanim się przeterminuje ?

Z takich promocji warto korzystać ! Ja sama czasem dam się skusić na nie jedną okazję. Później jednak przychodzi moment po zakupach, kiedy pytam się sama siebie, po co mi to wszystko. Przecież kiedyś, miałam tylko jedną szminkę i jeden tusz i byłam szczęśliwa. Kolejne rzeczy, tak naprawdę nie dają mi szczęścia. Zapełniają półki i tylko przez chwilę cieszą.


Jak jest zatem moja propozycja ? Prosta - KUPUJESZ ? POMAGAJ !

Oddaj 5% 10% a nawet 15% procent z zaoszczędzonych pieniędzy potrzebującym. I tak ta promocja kosmetyków bardzo Ci się opłaci. Zrobisz dodatkowo coś wyjątkowego. Uwierz mi, ale są ludzie którzy nie myślą o tego typu zakupach. Liczą na większą ,,promocję" na kolejną szansę od życia na lepszy los. Przyczyniając się do pomocy innym, nie zapełnisz swoich szafek po brzegi. Wypełnisz za to radością serca nie tylko swoich ale i innych !
https://www.siepomaga.pl/
www.siepomaga.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger