Promocja -49% kolorówka Rossman ? Ja mam lepszą propozycję !Już niedługo najbardziej wyczekiwana promocja w ciągu roku. Duży rabat na kosmetyki kolorowe, obok której nie da się przejść obojętnie. O tej akcji zawsze głośno na blogach. Wszędzie mnóstwo porad dotyczących tego, co warto kupić, później pełno wpisów pokazujących łupy z promocji. Nie da się ukryć, że przez kilka tygodni w roku, kosmetyczna blogosfera żyje tą promocją. Jest to świetna okazja, by kupić sobie kosmetyk, którego w normalnej cenie się by nie kupiło. Czy też kupić to, co nam akurat jest potrzebne.

Zanim jednak koszyk wypełni się kosmetykami (bez których naprawdę da się żyć) warto przemyśleć swoje zakupy. Czy naprawdę potrzebujemy kolejnej szminki w ciut innym kolorze ? Czy użyje danego kosmetyk, zanim się przeterminuje ?

Z takich promocji warto korzystać ! Ja sama czasem dam się skusić na nie jedną okazję. Później jednak przychodzi moment po zakupach, kiedy pytam się sama siebie, po co mi to wszystko. Przecież kiedyś, miałam tylko jedną szminkę i jeden tusz i byłam szczęśliwa. Kolejne rzeczy, tak naprawdę nie dają mi szczęścia. Zapełniają półki i tylko przez chwilę cieszą.


Jak jest zatem moja propozycja ? Prosta - KUPUJESZ ? POMAGAJ !

Oddaj 5% 10% a nawet 15% procent z zaoszczędzonych pieniędzy potrzebującym. I tak ta promocja kosmetyków bardzo Ci się opłaci. Zrobisz dodatkowo coś wyjątkowego. Uwierz mi, ale są ludzie którzy nie myślą o tego typu zakupach. Liczą na większą ,,promocję" na kolejną szansę od życia na lepszy los. Przyczyniając się do pomocy innym, nie zapełnisz swoich szafek po brzegi. Wypełnisz za to radością serca nie tylko swoich ale i innych !
https://www.siepomaga.pl/
www.siepomaga.pl

Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji