Robisz zdjęcia na bloga ? - Przegląd nowości z dziedziny fotografiiHej Wszystkim,

Nie da się ukryć, że zdjęcia na bloga to podstawa. Te ładnie wykonane, przyciągają oko i zachęcają czytelników do przeczytania treści. Z biegiem lat, przez blogosferę przewijają się fotograficzne trendy. Obecnie warto postawić nie tylko na swój styl, ale i jakość wykonywanych zdjęć.

Niestety nawet najbardziej uzdolniona osoba, bez odpowiedniego sprzętu nie zdoła wykonać dobrej jakości zdjęć. Z drugiej strony, nie mając o niczym pojęcia, nawet najlepszym sprzętem nie zdoła się zrobić dobrej fotografii.
Warto zatem znać postawy wykonywania dobrych zdjęć. Ta umiejętność przyda się nie tylko w życiu zawodowym czy hobby, również i w życiu codziennym.

Jakie są zatem nowości z dziedziny fotografii ? Zapraszam do małego przeglądu ciekawego sprzętu i nie tylko ze strony  https://proclub.pl/
Kamery do sportów ekstremalnych — Gadżet nie tylko dla sportowców, ale także i tych, którzy żyją w ciągłym ruchu i pragną swoje życie uwiecznić na filmie. Kamery te cechują się większą odpornością na urazy mechaniczne i łatwością obsługi. Tak, aby zawsze zdążyć, uchwycić to co najważniejsze

Kompakty z natychmiastowym wydrukiem — Stały się ostatnio bardzo popularne, pozwalają na natychmiastowe wywołanie zdjęć zaraz po ich zrobieniu. Gdziekolwiek się jest, z kimkolwiek spędza się czas, możemy cieszyć się wspólnie zrobionym zdjęciem. Jest to świetna opcja dla prezent, nawet dla maniaków selfie :)

Bezlusterkowce — Aparaty najnowszej generacji. Są one alternatywą dla klasycznych lustrzanek. Można nimi zrobić tak samo profesjonalne zdjęcie. Bez zbędnej optyki, która musi być zawarta w lustrzankach, stają się bardziej poręczne i wygodniejsze w użyciu.

Lampa pierścieniowa
— Dodatek do aparatu, który znacznie ułatwi robienie zdjęć, wtedy gdy brakuje nam odpowiedniego światła. Dzięki nim nasze zdjęcia są znacznie lepiej doświetlone i wyglądają bardziej naturalnie.

Namiot bezcieniowy
— Kolejny przydatny gadżet, zwłaszcza gdy często wykonujemy zdjęcia małych rzeczy. Może posłużyć do zdjęć ekspozycji rzeczy, zachowując doskonałe doświetlenie bez zbędnego cienia. Jak i posłużyć jako mini studio fotograficzne, gdzie każdy szczegół jest odpowiednio oświetlony.

Statyw mini
— Niektóre zdjęcia wymagają idealnej równowagi, bez nawet minimalnego zachwiania się obrazu. Statywy wtedy słyszą nam z pomocą, są naszą ,,spokojną ręką" i pozwalają uchwycić obraz bez szumu. Mini wersja statywu, którą możemy zmieścić w torebce czy plecaku, jest wyjściem awaryjnym w każdej sytuacji, podczas robienia zdjęć.

A  czy Wy lubicie inwestować w gadżety i sprzęty do robienia zdjęć ?
Uważacie, że ładne zdjęcia na blogu stanowią połowę jego sukcesu ? 

Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji