Robisz zdjęcia na bloga ? - Przegląd nowości z dziedziny fotografiiHej Wszystkim,

Nie da się ukryć, że zdjęcia na bloga to podstawa. Te ładnie wykonane, przyciągają oko i zachęcają czytelników do przeczytania treści. Z biegiem lat, przez blogosferę przewijają się fotograficzne trendy. Obecnie warto postawić nie tylko na swój styl, ale i jakość wykonywanych zdjęć.

Niestety nawet najbardziej uzdolniona osoba, bez odpowiedniego sprzętu nie zdoła wykonać dobrej jakości zdjęć. Z drugiej strony, nie mając o niczym pojęcia, nawet najlepszym sprzętem nie zdoła się zrobić dobrej fotografii.
Warto zatem znać postawy wykonywania dobrych zdjęć. Ta umiejętność przyda się nie tylko w życiu zawodowym czy hobby, również i w życiu codziennym.

Jakie są zatem nowości z dziedziny fotografii ? Zapraszam do małego przeglądu ciekawego sprzętu i nie tylko ze strony  https://proclub.pl/
Kamery do sportów ekstremalnych — Gadżet nie tylko dla sportowców, ale także i tych, którzy żyją w ciągłym ruchu i pragną swoje życie uwiecznić na filmie. Kamery te cechują się większą odpornością na urazy mechaniczne i łatwością obsługi. Tak, aby zawsze zdążyć, uchwycić to co najważniejsze

Kompakty z natychmiastowym wydrukiem — Stały się ostatnio bardzo popularne, pozwalają na natychmiastowe wywołanie zdjęć zaraz po ich zrobieniu. Gdziekolwiek się jest, z kimkolwiek spędza się czas, możemy cieszyć się wspólnie zrobionym zdjęciem. Jest to świetna opcja dla prezent, nawet dla maniaków selfie :)

Bezlusterkowce — Aparaty najnowszej generacji. Są one alternatywą dla klasycznych lustrzanek. Można nimi zrobić tak samo profesjonalne zdjęcie. Bez zbędnej optyki, która musi być zawarta w lustrzankach, stają się bardziej poręczne i wygodniejsze w użyciu.

Lampa pierścieniowa
— Dodatek do aparatu, który znacznie ułatwi robienie zdjęć, wtedy gdy brakuje nam odpowiedniego światła. Dzięki nim nasze zdjęcia są znacznie lepiej doświetlone i wyglądają bardziej naturalnie.

Namiot bezcieniowy
— Kolejny przydatny gadżet, zwłaszcza gdy często wykonujemy zdjęcia małych rzeczy. Może posłużyć do zdjęć ekspozycji rzeczy, zachowując doskonałe doświetlenie bez zbędnego cienia. Jak i posłużyć jako mini studio fotograficzne, gdzie każdy szczegół jest odpowiednio oświetlony.

Statyw mini
— Niektóre zdjęcia wymagają idealnej równowagi, bez nawet minimalnego zachwiania się obrazu. Statywy wtedy słyszą nam z pomocą, są naszą ,,spokojną ręką" i pozwalają uchwycić obraz bez szumu. Mini wersja statywu, którą możemy zmieścić w torebce czy plecaku, jest wyjściem awaryjnym w każdej sytuacji, podczas robienia zdjęć.

A  czy Wy lubicie inwestować w gadżety i sprzęty do robienia zdjęć ?
Uważacie, że ładne zdjęcia na blogu stanowią połowę jego sukcesu ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger