Bez kategorii

Zmiany w życiu – zmiany blogowe

Hej Wszystkim,

Już niedługo, lada moment a moje życie znów stanie na głowie. Przyjście na świat kolejnego członka rodziny, to nie lada wyzwanie. Nawet nie wiem kiedy ten czas tak szybko zleciał. Druga ciąża, przemija zdecydowanie szybciej, jest również nieco spokojniejsza od poprzedniej. Za to teraz, stresuje się coraz bardziej. Bardziej od porodu przejmuje się tym, jak poradzi sobie moja Jagódka. Jak przyjmie do wiadomości, że będzie miała siostrzyczkę ?

Tak naprawdę, wszelkie zamartwianie się, powinnam odstawić na bok. Nigdy nie zdołamy zaplanować dokładnie przyszłości, nie zdołamy przewidzieć tego jak poradzimy sobie w danej sytuacji.
Z własnego doświadczenia wiem, że w kobietach drzemie siła do wszelkiego rodzaju wyzwań. Wystarczy tylko ogarnąć się w nowej roli !


Plany blogowe na dalszy plan

Z początku panowałam całkowite zawieszenie bloga. Po wielu przemyśleniach, doszłam do wniosku, że muszę mieć coś dla siebie ! Nawet jeśli będzie to jedna godzina tygodniowo, każdy zasługuje na chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków.
Po tylu latach blogowania, trudno było by mi porzucić te hobby. To dzięki niemu, nauczyłam się być kobietą. Bardziej dbam o siebie i jestem świadoma tego co robię. A przede wszystkim, poznałam wielu nowych wspaniałych ludzi ! I jak tu nie lubić blogowania?
Jestem świadoma tego, że przez jakiś czas blog schodzi na dalszy plan. Najważniejsza jest rodzina, a przede wszystkim moje córeczki. Jak tylko zdołam wszystko ogarnąć i zorganizować,  postaram się zaglądać tutaj częściej.

Blogowanie nie tylko o kosmetykach 

Mam zamiar również poszerzyć nieco tematykę bloga. Mimo, że lubię pisać o tematyce związanej z kosmetykami – chcę również pisać o innych rzeczach. Nie chcę się ograniczać, kiedy w głowie mam tyle pomysłów. W końcu to jest blog i może być bardziej osobisty. W ostatnich latach jest w nim więcej wpisów z cyklu porad, przepisów, recenzji a brakuje w nim… mnie. Czas to zmienić 🙂 Czas przestać się bać i wyjść z cienia. Postawić na więcej luzu, pozwolić sobie pisać to co leży w danym momencie na sercu.

P.s Nie znikam jednak całkiem odrazu. Mam zaplanowane kilka ciekawych wpisów, może zdołam jeszcze dokończyć to co mam w planach. Termin wypada na 22, więc teoretycznie jeszcze dużo mam czasu. W życiu jednak różnie bywa, dlatego piszę dziś puki mam jeszcze spokój.

Dodaj komentarz