Alterra, mydło roślinne o zapachu pomarańczy recenzja

Alterra, mydło roślinne o zapachu pomarańczy

W kilku słowach o kosmetyku
  • Zapach przyjemny dla nosa, pomarańczowy :)
  • Wydajność Zadowalająca
  • Dostępność Rossman
  • Cena ok. 2  zł
  • Skład Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Parfum, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Sodium Chloride, Tetrasodium Glutamate Diacerare, Limonene, Linalool, Geraniol, CI 77491, CI 77492, CI 77891.Więcej o poszczególnych składach przeczytasz tutaj  


Moja opinia
Jest to tanie mydełko z dość dobrym składem. Używam go do mycia ciała jak i rąk. Można powiedzieć, że jest uniwersalne. Zapach posiada bardzo ładny, jednak intensywność jest nieco za słaba. Mam wrażenie, że z czasem wietrzeje coraz bardziej. Nie podrażnia skóry ani nie wywołuje nadmiernego przesuszenia skóry. Niestety pozostawia skórę nieco ,,spiętą" po umyciu - ten efekt zdarza mi się przy większości mydłach. Ogólnie rzecz biorąc jest to dobre mydełko i myślę, że kiedyś do niego wrócę. Duży plus za wydajność ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger