Łagodząco – nawilżająca maska do twarzy z biopudrem ryżowym od Naturativ


Hej Wszystkim,
Dzisiaj krótko i na temat o maseczce do twarzy którą miałam okazję ostatnio stosować :)

Kilka sków od producenta 

Nawilża, Wyrównuje koloryt, Łagodzi, Ujędrnia
Maska peel-off, zawierająca organiczny puder ryżowy, alginian i ziemię okrzemkową.
Przygotowana z myślą o cerze wrażliwej, przesuszonej, z zaczerwienieniami, wymagającej szybkiego nawilżenia i złagodzenia podrażnień.
Daje przyjemne poczucie komfortu i niezwykłej świeżości. Cera staje aksamitna i świetlista.
Zawarty w masce puder ryżowy wyrównuje koloryt, wygładza i napina skórę.
Maska typu peel-off jest bardzo wygodna w użyciu. Po zastygnięciu - jest elastyczna i po prostu zdejmujemy ją z twarzy, szyi i dekoltu. Bez konieczności dalszego oczyszczania, zmywania. A pod maseczką czeka już piękniejsza, odprężona skóra.
Moja opinia 

Tego typu maseczka do twarzy była dla mnie nowością. Krótki skład, bez zbędnej chemii aż zachęcał do spróbowania. Czy spełniła moje oczekiwania ? Myślę, że tak. Przygotowanie maseczki zajmuje nieco wprawy, trzeba dobrze rozmieszać proszek z wodą by uzyskać odpowiednią konsystencję.  Postanowiłam najpierw użyć mniejszą ilość proszku. Okazało się, że maseczka wystarczyła na 3 użycia. Dodam, że nie oszczędzałam ani też nie szalałam z ilością maski na twarzy. Użycie tej maski na jeden raz jest czystym marnotrawstwem kosmetyku. 
Nakłada się ją bezproblemowo, nie powoduje również dyskomfortu podczas jej noszenia. W miarę szybko zastyga na twarzy, nie powodując uczucia ściągnięcia skóry. Jest bardzo delikatna, przyjemnie się z nią relaksuje. Ściąganie jest banalnie proste i nie wymaga większego wysiłku. Pozostałości maseczki, które się nie ściągnęły wraz  z resztą można spokojnie wymyć.
Efekty ? Przede wszystkim uczucie ukojenia dla podrażnionej skóry. Maseczka nawilża twarz jak należy, pozostawiając skórę gładką i bardzo przyjemną w dotyku. Warto zaznaczyć, że uczucie komfortu po maseczce pozostaje do kilku godzin od zastosowania.
Czy kupię ponownie ? Pewnie, że tak ale preferowałam bym większe i bardziej ekonomiczne opakowanie :)

A czy wy lubicie maski od Naturativ ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger