9 lat blogowania ! Podziękowania

9 lat blogowania – to kawał czasu

Przez te 9 lat, kiedy prowadzę bloga, moje życie bardzo się zmieniło. Przeprowadziłam się na drugi koniec polski, wyszłam za mąż i zostałam mamą dwóch wspaniałych córeczek.
Przez ten cały czas, moją odskocznią od codzienności było prowadzenie bloga. I choć teraz poświęcam mu mniej czasu niż kiedyś, nadal jest dla mnie ważny.

Z początku nie wiedziałam, że blogowanie tak bardzo mnie wciągnie. Bywały wzloty i upadki. Nie raz chciałam skończyć i skasować bloga, by później starać się go podciągnąć wyżej w statystykach.
Często traciłam motywacje widząc, że innym wychodzi to lepiej, podczas gdy mój blog mimo wszelkich starań jest daleko w tyle.
Dziś zupełnie inaczej do tego podchodzę. Nie patrzę na statystyki, na liczbę obserwatorów. Piszę bo lubię, bo sprawia mi to przyjemność. Bo mogę raz na czas, zająć głowę błahymi sprawami a nie martwić się codziennością.

9 lat blogowania – dziękuję, że jesteście tu ze mną !

Chciałam podziękować Wszystkim Wam, którzy byli ze mną przez ten 9 lat. Dziękuje każdej osobie, z którą miałam przyjemność współpracować. Każdej marce, która mi zaufała i poniekąd włożyła swój wkład w to co jest na blogu. Każdej osobie, która przygotowała wpis gościnny i podzieliła się swoją wiedzą.

A przede wszystkim, chciałam podziękować Wam Czytelnikom, za to że po prostu jesteście
Za każdy komentarz, za każdą obecność, za każde miłe słowo…

I choć blog Naturalnie Piękna, nie jest u szczytu sławy. Jestem szczęśliwa, że dzięki blogowaniu poznałam tam wiele wspaniałych osób. Nauczyłam się przez te lata bardzo wiele. Poniekąd dojrzałam i z dziewczynki stałam się kobietą.

Jakie są moje blogowe plany ?

Ano na razie nic nie planuje. Będzie co będzie. Co prawda chciałabym w końcu zrobić krok do przodu i zacząć się rozwijać. Na razie jednak mam znacznie przyjemniejsze zajęcie jakim jest macierzyństwo. A bycie mamą dwóch dzieci to nie lada wyzwanie.

P.s Chciałam przygotować dla Was wpis z poradami odnośnie blogowania. Będę wdzięczna za pytania. Pytajcie o wszystko co przychodzi Wam do głowy. Postaram się odpowiedzieć na wszystko w osobnym poście. Myślę też by zrobić live na instargramie ale nie wiem czy się na to odważę.

Dodaj komentarz