Bania Agafii maska - kompres do włosów 20 minutowa

Moja opinia

Maska do włosów jest zawarta w wygodnym opakowaniu. Konsystencje ma dosyć rzadką, bardziej podobną do balsamu do włosów. Zapach słodko ziołowy, taki charakterystyczny jak w sklepach zielarskich. Kosmetyk łatwo rozprowadza się na włosach, jest dosyć wydajny.

Efekty są całkiem przyzwoite, przyznam, że jestem zadowolona z użycia tej maski. Włoski po użyciu są błyszczące i pełne zdrowia. Znacznie łatwiej się rozczesują, są dostatecznie nawilżone. Przy częstszym używaniu, zauważyłam widoczną poprawę stanu włosów. Maski używam  według zaleceń, na 20 minut przed myciem głowy lub jako zwykły balsam na włosy.

Warto dodać, że nie ma tutaj mowy o obciążeniu włosów czy szybszym przetłuszczaniu się. Co prawda, nie ma co liczyć na spektakularne efekty. Jednak za tą cenę, możemy kupić bardzo dobry jakościowo kosmetyk do włosów. Myślę, że jest to jedna z lepszych maseczek do włosów od Banii Agafii.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger