Marion Bio peeling do oczyszczania twarzy i ciała

naturalny peeling do twarzy i ciała

Skusiłam się na ten peeling przy okazji zakupów w Biedronce. Skusił mnie oczywiście naturalny skład, jak i sama koncepcja kosmetyku. Zawartość aloesu jest dla mnie zdecydowanym plusem kosmetyku. To sprawia, że jako peeling jest naprawdę delikatny (ale czy nie zbytnio?).

Drobinki peeling-ujące są, jednak w moim odczuciu jest ich zbyt mało. Użycie kosmetyku przyjemne, ale nie na tyle, by skusić się na niego ponownie. Jak już wspomniałam, samego efektu peelingu nie ma praktycznie wcale. Ponadto odnoszę wrażanie, że nie robi nic z moją cerą. Poza delikatnym nawilżeniem, które znika po chwili. Mimo wszystko cieszę się, że marka wprowadziła serię kosmetyków o tak fajnym składnie. Z chęcią spróbuje innych ! Cena bardzo kusząca i myślę, że warto spróbować przekonać się, samemu jak się spisze.Lubicie kosmetyki Marion ? Jakie moglibyście polecić ?

Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji