Marion Bio peeling do oczyszczania twarzy i ciała

naturalny peeling do twarzy i ciała

Skusiłam się na ten peeling przy okazji zakupów w Biedronce. Skusił mnie oczywiście naturalny skład, jak i sama koncepcja kosmetyku. Zawartość aloesu jest dla mnie zdecydowanym plusem kosmetyku. To sprawia, że jako peeling jest naprawdę delikatny (ale czy nie zbytnio?).

Drobinki peeling-ujące są, jednak w moim odczuciu jest ich zbyt mało. Użycie kosmetyku przyjemne, ale nie na tyle, by skusić się na niego ponownie. Jak już wspomniałam, samego efektu peelingu nie ma praktycznie wcale. Ponadto odnoszę wrażanie, że nie robi nic z moją cerą. Poza delikatnym nawilżeniem, które znika po chwili. Mimo wszystko cieszę się, że marka wprowadziła serię kosmetyków o tak fajnym składnie. Z chęcią spróbuje innych ! Cena bardzo kusząca i myślę, że warto spróbować przekonać się, samemu jak się spisze.Lubicie kosmetyki Marion ? Jakie moglibyście polecić ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger