Naturalna pasta do zębów Himalaya neem & pomegranate toothpaste

Naturalna pasta do zębów Himalaya neem & pomegranate toothpaste

Hej Wszystkim,

Mówi się lepiej późno niż wcale. W tej sytuacji jednak, żałuję że nie spróbowałam naturalnej pasty do zębów wcześniej. Wszystko to zasługą przesyłki, jaką ostatnio otrzymałam od marki  Himalaya.
Dziś chciałam Wam co nieco opowiedzieć o jednej z past, mianowicie o  Himalaya neem & pomegranate toothpaste.Zdecydowałam się na nią ze względu na naprawdę świetny skład. Ogólnie rzecz biorąc wszystkie pasty do zębów tej marki, mogą poszczycić się dobrym składem. Jednak ta konkretna, wzbudziła najbardziej moje zainteresowanie.


Przed użyciem pasty, obawiałam się że może być za słaba na moje wymagania. Po pierwszym użyciu nie do końca byłam przekonana czy taki rodzaj pasty do zębów jest dla mnie. Obecnie kończę tubkę i już szykuje się do zakupu kolejnej. Im dłużej używam tej pasty do zębów, tym bardziej utwierdzam się w fakcie, że to jest to czego szukałam.
Po pierwsze, nie muszę się już przejmować czy aby na pewno pasta nie zaszkodzi środowisku. Niektóre z past które do tej pory stosowałam, zawierały drobinki ścierne, które w ostateczności lądują na naszych talerzach zjadane przez nieświadome ryby.
Po drugie, skład pasty jest wolny od sls& sles, parabenów, fluoru oraz sacharyny. Znajdziemy w paście za to  miedzy innymi : ekstrakt z granatu oraz liści mioduli indyjskiej.
Po trzecie kartonowe opakowanie jest wyprodukowane z recyklingu i w dodatku ładnie się prezentuje.

Użycie pasty jest typowe, dla tego typu produktów. Pasta pieni się jak tradycyjna, myje zęby jak należy. Smak ma mocno mentolowy. Zapach w moim odczuciu zupełnie się równi miedzy tym podczas użycia a po użyciu. W trakcie mycia zębów jest mentolowy z domieszką czegoś co trudno mi określić. Natomiast po umyciu oddech jest już tradycyjnie miętowy.
Pasta nie podrażnia zębów ani dziąseł. Jest za równo delikatna jak i na tyle skuteczna by móc się cieszyć zadbanymi zębami jak i świeżym oddechem.A wy macie swoją ulubioną pastę do zębów ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger