Plany na Nowy Rok- co nowego ?

Tak było….

Rok 2018, był dla mnie bardzo udany. Tego roku, pięknego słonecznego dnia przyszła na świat moja druga córeczka. Przeżyłam jedno z piękniejszych i cieplejszych wakacji w moim życiu. I mimo tego, że nigdzie nie pojechałam – zapamiętam ten lato do końca życia.
Niestety pod koniec roku bliska mi osoba zachorowała na raka. Ciężko do teraz z tym wszystkim się uporać. Takie sytuacje pozwalają jednak spojrzeć na życie z zupełnie innej strony.  Ścięłam włosy całkiem na krótko, można by powiedzieć, że teraz zaczyna się nowy etap w moim życiu. Z czasem okażę się czy się uporam z wyzwaniami jakie dla mnie niesie życie.

Z blogowaniem trochę przystopowałam i naprawdę chciałabym w końcu pójść krok na przód. Chęci są, pomysły są, brakuje jednak na wszystko czasu. Na szczęście nie jest źle, bo udaje mi się tutaj zaglądać i porobić to co lubię.
A jak wygląda życie podwójnej mamy obecnie ? Daje radę, choć bywają też i gorsze dni gdy chce się tylko płakać. Macierzyństwo to zajęcie 24/h na dobę. Nauczyłam się jednego, z dziećmi nic nie zaplanujesz. Trzeba brać życie jak leci i cieszyć się każdą dobrą chwilą. Każdym uśmiechem dziewczynek, każdą chwilą ciszy i spokoju. Nie ma co nie żałuję i każdego dnia uczę się być dobrą mamą.  Więcej na bieżąco na profilu instagrama tutaj -klik-

Takie plany

  • Uczyć się każdego dnia być lepszym człowiekiem
  • Pokonać swoją słabość do słodyczy i zacząć zdrowiej się odżywiać
  • Każdego dnia znaleźć czas na trochę ruchu ( ćwiczenia i spacery)
  • Być bardziej zadbaną i w końcu poczuć się piękną
  • Zrobić krok na przód w blogowaniu
  • Spróbować zawalczyć o marzenia ( będę próbować sprzedawać rękodzieło, na razie wszystko w planach – niestety brakuje na to czasu)
A jak Wasze plany na nowy rok ?

Dodaj komentarz