Co nowego ? Plany na Nowy Rok


Tak było....

Rok 2018, był dla mnie bardzo udany. Tego roku, pięknego słonecznego dnia przyszła na świat moja druga córeczka. Przeżyłam jedno z piękniejszych i cieplejszych wakacji w moim życiu. I mimo tego, że nigdzie nie pojechałam - zapamiętam ten lato do końca życia.
Niestety pod koniec roku bliska mi osoba zachorowała na raka. Ciężko do teraz z tym wszystkim się uporać. Takie sytuacje pozwalają jednak spojrzeć na życie z zupełnie innej strony.  Ścięłam włosy całkiem na krótko, można by powiedzieć, że teraz zaczyna się nowy etap w moim życiu. Z czasem okażę się czy się uporam z wyzwaniami jakie dla mnie niesie życie. 

Z blogowaniem trochę przystopowałam i naprawdę chciałabym w końcu pójść krok na przód. Chęci są, pomysły są, brakuje jednak na wszystko czasu. Na szczęście nie jest źle, bo udaje mi się tutaj zaglądać i porobić to co lubię.
A jak wygląda życie podwójnej mamy obecnie ? Daje radę, choć bywają też i gorsze dni gdy chce się tylko płakać. Macierzyństwo to zajęcie 24/h na dobę. Nauczyłam się jednego, z dziećmi nic nie zaplanujesz. Trzeba brać życie jak leci i cieszyć się każdą dobrą chwilą. Każdym uśmiechem dziewczynek, każdą chwilą ciszy i spokoju. Nie ma co nie żałuję i każdego dnia uczę się być dobrą mamą.  Więcej na bieżąco na profilu instagrama tutaj -klik-

Takie plany
  • Uczyć się każdego dnia być lepszym człowiekiem
  • Pokonać swoją słabość do słodyczy i zacząć zdrowiej się odżywiać
  • Każdego dnia znaleźć czas na trochę ruchu ( ćwiczenia i spacery)
  • Być bardziej zadbaną i w końcu poczuć się piękną
  • Zrobić krok na przód w blogowaniu
  • Spróbować zawalczyć o marzenia ( będę próbować sprzedawać rękodzieło, na razie wszystko w planach - niestety brakuje na to czasu)

A jak Wasze plany na nowy rok ?


Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji