Perfumy ukryte w diamentachIstnieje powiedzenie ,,Nie ocenia się książki po okładce", tego zdania nie można jednak powiedzieć do końca odnośnie perfum. Wygląd flakonu zapachów, może co nieco określić to co jest w środku.

Perfumiarze z całego świata, co rusz szukają nowych i oryginalnych kształtów, które przyciągną uwagę. Diament jest dosyć często wybieraną formą flakonów. Symbolizuje on władzę, śmiałość i potęgę. Zatem sięgając po zapachy ukryte w takich formach, liczymy że trafimy na zapach który doda nam większej pewności siebie i sprawi że będziemy czuli się wyjątkowo. 1. Paco Rabanne Lady Million / od 170 zł
 2. Diesel Loverdose / od 130 zł
 3. Katy Perry Royal Revolution / od 40 zł
 4. Chopard Brilliant Wish / od 90 zł 
 5. Lancôme La Nuit Trésor À La Foli / od 190 zł
 6. Lancôme La Nuit Trésor / od 190 zł
 7. Mugler Aura /od 320 zł
 8. Katy Perry Killer Queen / od 60 zł
 9. Chopard Wish / od 90 zł
 10. Jeanne Arthes Love Never Dies /od 40 zł 
 11. Jeanne Arthes Love Never Dies Night Dream / od 45 zł

 
 1.  Armani Emporio Diamonds Rose / od 140 zł
 2.  Armani Emporio Diamonds / od 170 zł
 3. Versace Yellow Diamond / od 140 zł 
 4. Versace Crystal Noir / od 180 zł
 5. Versace Bright Crystal / od 140 zł
 6. Versace Bright Crystal Absolu / od 140 zł


Zdecydowanie wśród zapachów które ukryte są w diamentowych kształtach, króluje znana i lubiana  Lady Million od Paco Rabanne. Dużym powodzeniem cieszą się również zapachy z serii La Nuit Trésor od Lancôme. Ciekawą i nieco tańszą opcją są perfumy marki Chopard, natomiast w niskiej cenie możemy  znaleźć perfumy znanej piosenkarki Katy Perry czy też perfumy marki
Jeanne Arthes.
Nie da się ukryć, że bardzo charakterystyczny kształt diamentowej zatyczki perfum, znajdziemy w wielu wariantach zapachowych Versace. Diamentowe nie tylko z kształtu ale i z nazwy są perfumy z Emporio Diamonds od Armaniego. 
Czy takie perfumy ukryte w diamentach, są bardziej cenne od innych ? Wszystko tak naprawdę zależy od nas i naszych upodobań. Warto jednak odkryć ich tajemnicę i przekonać się, czy znajdzie się w nich ten wyjątkowy zapach.

 A czy czym kierujecie się przy doborze perfum ? Tylko zapachem ? Czy kolorem i formą flakonu ?
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger