Sklepy online - jak zwracać nietrafiony zakup?


Kupiłaś ostatnio sukienkę w sklepie internetowym, która nie leży tak, jak powinna? Sweter okazał się za duży a buty są o rozmiar za małe? Zapewne zastanawiasz się, czy możesz zwrócić zakupione rzeczy do sklepu online? W tym artykule podpowiem Ci, jak wyglądają procedury zwrotu produktów do sklepów internetowych - ile masz na to czasu i na co musisz się przygotować.
Jeśli zachowałaś dowód zakupu - paragon lub fakturę, w ciągu 14 dni od otrzymania towaru, czyli np. odebrania paczki od kuriera, masz możliwość odstąpienia od umowy, bez podania konkretnej przyczyny. Niektóre sklepy mogą wydłużyć ten termin np. do 30 dni, jednak warunki zwrotu nie zawsze będą w takim przypadku jednakowe. Co istotne, na co powinnaś zwrócić uwagę, niektóre sklepy określają własną politykę dotyczącą zwrotów - gwarantują bezpłatny zwrot czy współpracują z konkretnymi przewoźnikami. Często zdarza się jednak, że takie zasady nie są ustalone i samemu trzeba zadbać o dostarczenie produktu do sklepu. Warto wówczas skorzystać z oferty serwisu Furgonetka.pl.

Furgonetka.pl to broker kurierski, który współpracuje z 10 przewoźnikami i udostępnia ich usługi po niższych, konkurencyjnych cenach. Co istotne, nie musisz podpisywać żadnych umów, aby skorzystać z oferty serwisu. Wystarczy założyć bezpłatne konto i zamówić kuriera po odbiór przesyłki. Ceny przesyłek realizowanych za pośrednictwem serwisu są nawet do 70% tańsze od standardowych cen kurierskich.

Cennik kuriera FedEx zaczyna się od niezwykle niskich stawek. Dodatkowo w usłudze FedEX Next Day, masz możliwość wysyłki paczki z gwarancją, że dotrze ona do odbiorcy - w tym przypadku do sklepu - już następnego dnia roboczego. Sama możesz też zastrzec godzinę doręczenia paczki, dzięki czemu odbiorca może ją otrzymać już w godzinach porannych. Nadanie paczki Fedex zamówisz w kilka chwil. Zwrot zakupów za pośrednictwem serwisu to gwarancja niskich kosztów przesyłki.

Zamów kuriera FedEx za pośrednictwem furgonetka.pl i zwróć nietrafiony zakup do sklepu online już dziś.
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger