Alterra kolorówka

Hej Wszystkim,

Czy wiecie, że marka Alterra ma kolorówkę ? Asortyment jest naprawdę ciekawy i można znaleźć tam wiele fajnych perełek. Niestety dostępna jest na razie tylko w Niemczech,  liczę na to że w końcu zawita i do naszych Rossmanów. Dzisiaj chciałam Wam przedstawić lakier i błyszczyk do ust.

Alterra Nagel Bambo Nature

Alterra Nagel Bambo Nature

Seria lakierów do paznokci występująca w czterech wariantach kolorystycznych. Jest to seria limitowana bazująca na ekstraktach z bambusa. Zakrętka z lakieru jest zrobiona z prawdziwego bambusa. Przyznam, że jestem zachwycona tym lakierem. Żałuję, że w sklepie był to ostatni lakier z tej serii. Jest on z serii limitowanej.
Lakier White Pearl, rzeczywiście ma piękny biały kolor z perłowym połyskiem. Jedna warstwa lakieru nadaje ładny perłowy i delikatny odcień, natomiast kolejna bardziej uwydatnia kolor biały. Trwałość lakieru jest zadowalająca, trzyma się na dłoniach około czterech dni.

Alterra Cushion Care.

Błyszczyk w odcieniu Red Sunset

Pochodzi z linii  Alterra Cushion Care. Błyszczyki są  bogate w organiczne masło shea i olej jojoba. Mają zapewnić intensywne nawilżenie i dyskretny kolor. Błyszczyk nie skradł mojego serca, nie zauważyłam żadnego odżywienia ust. W dodatku kolor na ustach jest prawie nie widoczny. Nie podoba mi się bardzo aplikator błyszczyku. Jest to dziwna gąbeczka, która nie rozprowadza równomiernie błyszczyku i ciężko nią precyzyjnie pomalować usta. Tutaj odradzam kupno tego błyszczyku.

A czy Wy chcielibyście kolorówkę Alterry w Polsce ?

Dodaj komentarz