Co podarować sobie na dzień kobiet ?

Co podarować sobie na dzień kobiet ? Oto jest pytanie !

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet ! Prezent Na Dzień Kobiet nie musi być skomplikowany ani kosztowny. Każda kobieta w tym dniu, może podarować sobie jedno – życzliwość do samej siebie. W tym dniu, warto popatrzeć na siebie z innej strony. Zamiast znajdywać kolejne wady, znaleźć w sobie zalety. Docenić siebie, taką jaką się jest. Kochać siebie i cieszyć się z tego, że jest się kobietą. I chociaż, czasem nam kobietą nie jest łatwo – Wszyscy wiedzą, że to bez Kobiet świat by nie istniał ( Znany polski film Seksmisja doskonale to obrazuje).

W dniu Kobiet, nie liczmy kalorii i pozwólmy sobie na coś słodkiego i pysznego. Zamiast kupować kolejne znane łakocie, warto spróbować smakowitych czekoladek. A takie w personalizowanym opakowaniu, sprawiają że można poczuć się wyjątkowo. W końcu taki ten dzień jest jeden raz w roku.

Czekoladki personalizowane

Dzień kobiet, najlepiej spędzić w babskim gronie – cieszą się swoim towarzystwem. Nie ma to jak wypita dobra kawa, w ulubionym kubku. Jak to się mówi, kubków nigdy nie za dużo. Nigdy nie wiadomo, kiedy zjawią się niespodziewani goście.
Kawa jest dla mnie zawsze chwilą  relaksu i odpoczynku. Kofeina pobudza moje zmysły do życia i pozwala doceniać zwykłe proste chwilę.

Śmieszny kubek do kawy

W Dniu Kobiet warto pamiętać o tym co dobre w życiu. A że pamięć zawodzi, ja postawiłam na pendrive. Po przygodzie z laptopem, nauczyłam się mieć zdjęcia na innych czytnikach pamięci. Często lubię wracać do zdjęć z przed lat i wspominać stare czasy. Z niecierpliwością wypatruje też kolejnych pięknych chwil, gdyż nie wiadomo co nam życie przyniesie. Puki co cieszę się chwilą, cieszę się tymi drobnostkami co mam.
Kawa w specjalnym kubku, przepyszne czekoladki którymi się delektuje i przeglądanie zdjęć z pendriwie. Śmiało mogę powiedzieć, że jako kobieta czuje się spełniona i szczęśliwa 🙂

Grawerowany pendrive

Kochane Kobietki ! Życzenia nieco spóźnione ale ciągle aktualne ! Chciałam Wam życzyć samych pięknych chwil w życiu. Świadomości i dumy z bycia kobietą. Miłości do samej siebie ! Niespodzianek w życiu, ale tylko tych dobrych 🙂
P.s więcej prezentów na dzień kobiet znajdziesz na MyGiftDNA.pl

Możesz również polubić

Dodaj komentarz