W Kwietniu jestem w Poznaniu na Blog Beauty Day!

Hej Wszystkim,

Na targach kosmetycznych beautyVISION , naprawdę bardzo dużo się dzieje. Już nie mogę się doczekać! Na targi warto się wybrać, bez względu na to czy pracuje się w branży czy po prostu pasjonuje się kosmetyką. Jest to świetna okazja by poznać najnowsze trendy kosmetyczne i nie tylko. Osobiście można porozmawiać z przedstawicielami marek i poznać ich pracę od drugiej strony. Istnieje szansa na spotkanie znanych celebrytów i zrobienia sobie z nimi fotki. Można również podziwiać pracę mistrzów z branży kosmetycznej i fryzjerskich w mistrzostwach Polski. Tak naprawdę na tych targach tyle się dzieje, że spokojnie można spędzić na nich cały dzień i się nie nudzić.

Nie będę ukrywała , że jest to również świetna okazja na zakupy kosmetyczne. Ogrom wystawców może nieco uszczuplić zasoby naszego portfela, ale udział w targach doda nam wielu wrażeń.
To już drugi raz kiedy będę miała okazję uczestniczyć w Blog Beauty Day. Cieszę się bardzo, ponieważ zazwyczaj coś nie pasuje i nie mam jak jechać. Pierwszy raz byłam w roku 2017, relacje z wydarzeń możecie przeczytać tutaj -klik-

Więcej o samych targach dowiecie się tutaj https://beautyvision.mtp.pl/pl/

Jeszcze możecie się zgłosić na spotkanie, kliknij tutaj i dowiedz się więcej klik

Z kim się widzę na Blog Beauty Day ?
 

14 myśli na temat “W Kwietniu jestem w Poznaniu na Blog Beauty Day!

  1. Way cool! Some very valid points! I appreciate you penning this article and
    also the rest of the site is also very good.

Dodaj komentarz