Kawa i jej działanie na urodę / domowe kosmetyki z kawą

Wiele osób nie wyobraża sobie dnia, bez filiżanki kawy. Ten aromatyczny napój, znany jest nam od wieków. Sporządzany jest z prażonych i mielonych ziaren kawowca. Jest ceniony nie tylko za walory smakowe, ale i właściwości zdrowotne. Filiżanka kawy doskonale pobudza, dzięki zawartości kofeiny. Wpływa też pozytywnie na procesy przemiany materii, może również pomóc w odchudzaniu. … Czytaj dalej Kawa i jej działanie na urodę / domowe kosmetyki z kawą

Gęsty olejek do włosów pieprzowy z efektem mezoterapii od Fitocosmetic – czy działa ?

Hej Wszystkim, Jako włosomaniaczka, lubię nowe formy kosmetyków do włosów. Gdy zobaczyłam w sklepie ten gęsty olejek, stwierdziłam że muszę go spróbować. Myślałam, że to fajna alternatywa zwykłego oleju i lepiej będzie się aplikować. Po otwarciu małego plastikowego wiaderka, stwierdziłam że jest to po coś podobnego do masła do ciała. W dotyku owszem jest nieco … Czytaj dalej Gęsty olejek do włosów pieprzowy z efektem mezoterapii od Fitocosmetic – czy działa ?

Projekty rezydencji – jak postawić własną willę?

  Prestiżowa rezydencja jest efektownym podkreśleniem statusu, na który często pracowało się wiele lat, lub okres ten był jeszcze dłuższy, rozciągając się na wiele pokoleń. Ponieważ nieruchomość to także doskonała inwestycja, zamożni klienci często decydują się na postawienie willi, stanowiącej oprócz funkcji reprezentacyjnej świetną lokatę kapitału. Poniżej sprawdzamy, co decyduje o wyjątkowości projektu takiej posiadłości. … Czytaj dalej Projekty rezydencji – jak postawić własną willę?