DUETUS Tonik do twarzy

DUETUS Tonik do twarzy

Hej Wszystkim,

Niedawno postanowiłam stosować regularnie toniki do twarzy. Mój wybór padł na nowy tonik do twarzy DUETUS. Zacznijmy od zapachu toniku, jest to połączenie ziołowych nut z bergamotką. Zdecydowanie jest to zapach uniwersalny i polubią się z nim zarówno Panie jak i Panowie. Stosuje go zarówno używając wacika, jak i aplikując go bezpośrednio na skórę. Kosmetyk jest wydajny i na pewno zużyje go w ciągu trzech miesięcy, akurat do czasu gdy jego świeżość może minąć.
Tonik aplikowany na skórę, nie szczypie i nie wywołuje żadnego zaczerwienienia i podrażnienia. Wręcz przeciwnie, daje uczucie ukojenia i przyjemnego odświeżenia. Kosmetyk używam zazwyczaj od razu po umyciu buzi, co nie wpływa na późniejsze stosowanie kosmetyków.

Efekty ? Na większe efekty używania toniku, musiałam nieco poczekać. Po około dwóch tygodniach, zaczęłam zauważać następstwa stosowania toniku. Przede wszystkim, cera zdecydowanie mniej się przetłuszcza. Skóra jest również bardziej ukojona, ewentualne niedoskonałości skórne szybciej się goją. Ogólnie jestem zadowolona z stosowania tego toniku i szczerze go polecam. Przyznam, że jestem ciekawa pozostałych kosmetyków z tej serii. Coś czuje, że się z nią polubię. Zwłaszcza ze względu na ładny i nie intensywny zapach.

 

SKŁAD: woda,
propanediol, ekstrakt z ziela pięcornika gęsiego, panthenol, kwas
mlekowy, kwas laktobionowy, glukozyd decylowy, betaina
kokamidopropylowa, olejek bergamotowy, alkohol benzylowy, kwas
dehydrooctowy, alergeny pochodzące z olejków eterycznych (limonen,
linalool). 

A czy Wy znacie nową serię  DUETUS  ?

13 komentarzy

Dodaj komentarz