Przejdź do treści

Blog Beauty Day 2019 / upomninki

Blog Beauty Day 2019

Dziś trwa drugi dzień targów Beauty Vision organizowanych przez międzynarodowe targi poznańskie Blog Beauty Day. Myślę, że najlepiej wszystko zobrazują zdjęcia.
 

Sam udział w targach jest dla mnie świetnym wydarzeniem. Konkursy czy to z fryzjerstwa czy makijażu są niesamowite, i warto zobaczyć takie wydarzenie na żywo. Myślę, że na same targi z chęcią wybiorę się i następnym razem.  Dziękuję również, że mogłam się zobaczyć z dziewczynami z blogów madziakowo.pl, semika84, MagdaLaPerle i innych dziewczyn, których niestety ze względu na moją wybitną pamięć do imion nie zdołałam zapamiętać :P.
Upominki od sponsorów

MEDIHEAL wykorzystuje wysokorozwinięte technologie i najlepsze na świecie składniki czynne, by tworzyć innowacyjne, profesjonalne maski w płachcie do pielęgnacji twarzy. Nad formulacjami pracują wybitni koreańscy lekarze dermatolodzy oraz kosmetolodzy.

Adrion trade polska – Adrion Trade Polska to nowoczesna firma, która zajmuje się importem i dystrybucją profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Między innymi marek takich jak : Niamh Hair Koncept, DANDY, Vitality’s

Selective

Maga Cosmetics – Marka która początkowo zajmowała się sprzedażą produktów do produkcji lakierów, z czasem zajęła się ich tworzeniem. W ofercie znajdują się lakiery zarówno tradycyjne jak i hybrydowe.

Clavier – Marka oferująca wszystko związane z kępkami rzęs i hybrydami

BIELENDA Od ponad 20 lat produkujemy najwyższej jakości naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Jesteśmy nowoczesną firmą, która od początku swojego istnienia jest wierna przekonaniu, że najbardziej kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną skórze pielęgnację zapewniają kosmetyki oparte na naturalnych składnikach aktywnych.

INSIGHT to synergiczna linia kosmetyków zaprojektowana w naszym laboratorium. Wykorzystujemy fito-ekstrakty oraz fito-oleje z organicznych roślin etycznie wyprodukowanych na naszych polach. Stosujemy niekonwencjonalne i innowacyjne metody, które mają na celu ochronę zdrowia włosów. Poprzez skrupulatny dobór surowców zapewniamy ochronę i absolutną doskonałość stylizacji. Natura jest źródłem naszej inspiracji.

FUNKY COLOR spełni oczekiwania każdej kategorii wiekowej, od
osób odważnych, pragnących wyróżniać się mocnymi jaskrawymi odcieniami
włosów, do osób, które pragną delikatnie zmienić swój wygląd pastelami
lub pasemkami. Mamy nadzieję, że koloryzujące odżywki FUNKY COLOR
sprawią, że nasi klienci poczują się wyróżnieni i zadowoleni.
Kosmetologia Estetyczna Na naszych łamach poruszamy tematy:
Kosmetologia, chemia, dermatologia, medycyna estetyczna, chirurgia
plastyczna, aparatura kosmetyczna i medyczna, medycyna, finanse,
informatyzacja, edukacja, prawo, EKOkosmetyka, dietetyka.

Moroccanoil marka zajmująca się produkcją profesjonalnych kosmetyków do włosów.

18 komentarzy do “Blog Beauty Day 2019 / upomninki”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.