Nawilżająca maska do włosów Organiczny Kokos & Shea od Organic Shop

Hej Wszystkim, Kilka lat temu trafiłam na fajną maseczkę do włosów matki Organic Shop. Była to wersja z Awokado i Miodem (recenzja tutaj klik ). Ostatnio trafiłam na nową maseczkę, przyznam że moje oczekiwania były duże. Widząc nalepkę,że kosmetyk zdobył nagrodę  ,,Beauty Awards 2018" liczyłam na naprawdę świetne rezultaty. Formuła kosmetyku bez parabenów i silikonów, … Czytaj dalej Nawilżająca maska do włosów Organiczny Kokos & Shea od Organic Shop

Przegląd ,, Kosmetyki polskie naturalne – szampony do włosów”

Hej Wszystkim, Liczba marek kosmetycznych, na polskim runku rośnie w zastraszającym tempie. Przyznam, że nawet jako blogerka która stara się śledzić na bieżąco wszelkie trendy- nie nadążam. Postanowiłam stworzyć serie postów, w której będę odkrywała przed Wami, dobre polskie kosmetyki zwłaszcza naturalne ale i nie tylko takie. Mam nadzieję, że takimi wpisami, zachęcę Was do … Czytaj dalej Przegląd ,, Kosmetyki polskie naturalne – szampony do włosów”

Styl Skandynawski- dlaczego go lubimy”

Styl Skandynawski, który zrodził się w regionie północnym europy, już na dobre zagościł w różnych zakątkach świata. Dzikość i surowość krajów nordyckich, jest bardzo widoczna w domach ich mieszkańców. Bliski kontakt z naturą oraz zamiłowanie do prostoty, przyczyniły się do powstania niepowtarzalnego stylu, który oczarował wielu ludzi na świecie. Dlaczego styl skandynawski coraz częściej gości … Czytaj dalej Styl Skandynawski- dlaczego go lubimy”