Przejdź do treści

Stoliki kawowe- Jaki jest najlepszy dla Ciebie ?

Stoliki kawowe – moda na na salony

Wyłożyć kawę na ławę, nie jest już takim prostym znaczeniem jak kiedyś. Dzisiaj, rodzi się szereg pytań. Od tego jaki rodzaj kawy wybrać i jak ją przyrządzić. Poprzez to w jakiej filiżance ją podać. Po coraz częściej zadawane pytaniem – na jaką oryginalną ławę lub stolik kawowy się zdecydować ? Wybór naprawdę nie jest łatwych…

Najpierw warto zadać sobie kilka istotnych pytań. Po pierwsze, czy pijąc kawę robimy coś jeszcze w między czasie ? Czy pijemy kawę zawsze w tym samym miejscu ? A nawet to, czy kawę pijemy sami czy też w większym towarzystwie. Oczywiście, musimy pod uwagę brać nasz gust i zasoby portfela. Mimo wszystko, warto dobrze przemyśleć na jaki konkretnie stolik do kawy lub ławę się zdecydować.

Stolik kawowy ma pasować do Ciebie !

Na wszystkie te i inne pytania znajdziemy wiele praktycznych rozwiązań.
Dla osób pijących kawę zawsze w tym samym miejscu, które lubią równocześnie przykładowo sięgnąć po czasopismo, dobrym rozwiązaniem są stoliki z półką na dole. Taka forma, pozwala dobrze zorganizować przestrzeń i sprawić, że wszystko mamy zawsze pod ręką. Możemy tutaj postawić na styl minimalistyczny jak i na bardziej awangardową formę. Wysokość i wielkość stolika, najlepiej dobrze dopasować do pozostałej przestrzeni w mieszkaniu. W pokojach, gdzie każdy metr podłogi jest warty na wagę złota, można pomyśleć o małym stoliku o okrągłym blacie. Tego typu modele, z łatwością zmieszczą się nawet w małych mieszkaniach.

Osoby, które pija kawę zazwyczaj w większym gronie, powinny brać pod uwagę większe ławy. Świetną alternatywą, są ławy rozkładane. Niektóre modele, powiększają się w naprawdę pomysłowy i efektowny sposób. Ciekawe mode znajdziesz w sklepie www.edinos.pl .
Przyznam, że sama jestem zdziwiona w jaki ciekawy sposób można zmienić zwykłą ławę.

Stolik kawowy,  łatwy do przeniesienia

Trzeba przyznać, że ostatnim hitem internetu są stoliki z metalowym koszem. Ich efektowny wygląd i praktyczność, pozwala na wypicie kawy w każdym miejscu. Zazwyczaj nie są ciężkie i bez problemu można je przenieść. Jeszcze lepszym rozwiązaniem są stoliki z blatem w formie tacy. Dzięki temu z łatwością przeniesiemy gorące napoje wprost przed nosy zadowolonych gości.
Bez względu na to, na jaki stolik kawowy się zdecydujecie. Życzę Wam, aby każda filiżanka kawy sprawiała Wam tyle samo radości.

A Wam jaki model stoliku do kawy najbardziej się podoba ?
 

Uwaga specjalnie dla Was!
Kod rabatowy na zniżkę 15 zł na zakupy w sklepie www.edinos.pl : 73ccaedi
*dla pierwszych 20 osób

15 komentarzy do “Stoliki kawowe- Jaki jest najlepszy dla Ciebie ?”

  1. Bardzo ładne są te stoliki. Podobają mi się z białym blatem. W domu mam ratanowy ze szkłem, ale kiedyś padnie, bo koty regularnie obgryzają nóżki:D

  2. Trend bardzo paryski 😉 picie kawy w pięknej filiżance stawianej na szklanym/drewnianym stoliku na balkonie z pięknym widokiem na miasto/naturę 😉
    Bardzo sie ciesze ze od kilku lat u nas w Polsce jest rowniez doceniana i celebrowana ta magiczna chwila 😉

  3. Mnie bardzo podobają się małe stoliczki kawowe, ale ze względów praktycznych mam u siebie dużą ławę. Bo i przestrzeń mam słuszną w salonie i taki mały stolik by zniknął.

  4. Podobają mi się i swego czasu nie mieliśmy stołu, a właśnie taki większy stolik kawowy, szklaną ławę.Teraz jednak nie mam na to miejsca i zmieniliśmy na zwykły stół,który można schować w kąt kiedy nie jest używany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.