Przejdź do treści

Plakaty znowu wracają do mody !

plakaty w domu

Plakaty na ścianę – kiedyś to było coś !

Plakaty ! Dobrze pamiętam czasy, gdy sporo plakatów wisiało u mnie na ścianie w pokoju. Wtedy jeszcze nie było internetu, a wśród nastolatków panowała moda, na to by ozdabiać pokoje plakatami.

Ze ściany spoglądali na nas zazwyczaj wokaliści znanych zespołów lub gwiazdy wielkiego ekranu a nawet słodkie zwierzątka. Wtedy nikt nie traktował plakatów jako ozdobę. Poster był swego rodzaju trofeum, zdobytym z gazety, których już nie można kupić. Często też, stanowił obraz buntu, był sposobem na wyrażenie swojej osobowości i tego co się lubi. Na ścianach panował chaos, co nadawało pomieszczeniu swego rodzaju uroku.

Poster – nowa moda ?

Plakaty dziś, nabrały zupełnie innego znaczenia. Ma być ozdobą i to nie byle jaką. Jest spójny z resztą pomieszczenia, sprawia że choć przez chwilę zawiesimy na nim oko. Często plakaty wieszane są zbiorowo, tworząc mini galerię.

Na obrazkach widujemy częściej ładne widoki, motywy florystyczne a nawet napisy motywujące. Nie da się ukryć, że jest to fajny sposób by nadać mieszkaniu charakteru. Warto wspomnieć, że plakaty są dzisiaj znacznie bardziej trwalsze. Możemy wybierać spośród klasycznej formy posterów, lub zdecydować się na wersję w ramie.

Stiledo jest jednym z sklepów internetowych, gdzie możemy kupić nowoczesne plakaty. Zapraszam na zbiór propozycji z sklepu, które wpadły mi w oko.

Jaki plakat wybrać ? – propozycje

Motywacyjne / z napisami

Natura

Botaniczne

A wy jak ozdabiacie swoje ściany ? Czy coś wpadło Wam w oko ?

8 komentarzy do “Plakaty znowu wracają do mody !”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.