Powakacyjny sen

Nietrudno jest uwierzyć, ale są kraje, w których wakacje trwają cały rok. W Polsce słońce towarzyszy nam zazwyczaj przez kilka miesięcy w roku, a i tak prognozy pogody na sezon urlopowy przypominają wróżenie z fusów. Dlatego właśnie coraz więcej osób decyduje się na odpoczynek tam, gdzie słońce i ciepło są po prostu gwarantowane, a emocji i wrażeń nigdy nie zabraknie. Miłośnicy przygody oraz poszukiwacze atrakcyjnych ofert sięgają chętnie po https://dreamtours.pl/last-minute, a takie podróże mogą być nawet kilkadziesiąt procent tańsze. To także pewne ryzyko, ponieważ pula ofert jest już ograniczona, ale dzięki temu można wpaść w prawdziwy wir przygody.

  1. Europa, Afryka, egzotyka
  2. Nowoczesność i tradycja
  3. Wyspy słońca

Europa, Afryka, egzotyka

Polacy chętnie wybierają południowe kraje europejskie oraz Afrykę na krótsze lub dłuższe wyjazdy. Miłośnicy egzotyki czy orientu wypuszczają się jeszcze dalej w poszukiwaniu przygód oraz klimatu tak odmiennego od naszego. Wiele w wyborach zależy od oczekiwań i predyspozycji, a także grubości portfela, ale nie ulega wątpliwości, że Polacy tak się już przyzwyczaili do zagranicznych podróży, że coraz częściej wyjeżdżają bardzo daleko. Popularnością cieszą się nawet propozycje https://dreamtours.pl/wakacje/indonezja/bali. Tam znaleźć można najdłuższe i najpiękniejsze plaże na świecie, a klimat wysp będzie przyciągać wszystkich złaknionych plażowania oraz aktywności w krystalicznie czystych wodach.

Nowoczesność i tradycja

Oferta https://dreamtours.pl/wakacje/zjednoczone-emiraty-arabskie/dubaj to propozycja dla tych, którzy lubią niezwykłe miejsca. To tradycja, która łączy się z nowoczesnością, a zapierające dech w piersiach inwestycje stają się najpiękniejszymi budowlami na całym świecie. Nieco z drugiej strony są meczety i minarety czy wioski rodem z „Baśni z 1001 nocy”. Egzotyczna Dominikana kusić będzie natomiast pięknymi plażami oraz terenami, które zachęcają do aktywności na górskich szlakach czy też uprawiania sportów wodnych. Poza tym szereg urokliwych miast i miasteczek z pewnością na długo zapadnie w pamięci.

Wyspy słońca

Piękne Wyspy Kanaryjskie to niezmiennie najpopularniejszy kierunek wycieczek oraz urlopów. Przede wszystkim ten niezwykły archipelag kusi słońcem przez cały rok, a z drugiej strony europejski klimat oraz kultura dla wielu osób są synonimami bezpieczeństwa oraz komfortu. Dlatego właśnie na Kanarach odpoczywają całe rodziny, single czy pary. Z drugiej strony to raj dla tych, którzy lubią odpoczywać w ciszy i spokoju i dla tych, którzy lubią całonocne zabawy. Tu każdy znajdzie coś dla siebie.

undefined

5 komentarzy do “Powakacyjny sen”

  1. My wakacje każdego roku spędzamy tam gdzie ciepło bo Norwegie zwiedzamy przez cały rok w miarę możliwości. Dzieci nasze już duże to czas i pora kraj nasz zwiedzić 🙂 ja raczej wszystko sama organizuje, nie jesteśmy od nikogo zależni i to jest najlepszy sposób 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *