Zakupy aliekspress

Zakupy aliexpress 2

Zakupy aliexpress ciąg dalszy

Pomysł na tego rodzaju recenzje był dosyć luźny. Ku mojemu zdziwieniu, ostatni wpis cieszył się dużym powodzeniem. Pamiętam swoje początki zakupów na ,,chińskich stronach”. Dawniej kupowałam na ebay, jednak szybko zrezygnowałam na rzecz nowego aliexpress. Tutaj znacznie wygodniej się kupuje, płaci się przelewem (bez podejrzanego podawania numeru karty). Nie ma co ukrywać, bardzo lubię tam kupować.

Sprzedawcy są naprawdę kulturalni i uprzejmi i naprawdę nie ma się czego bać ! W sicie są różne interpretacje prawne. Ja trzymam się zasady, nie zamawiam niczego co może być oclone (alkohol, tytoń, wody toaletowe, srebrna i złota biżuteria itp.). Nie zamawiam również nic ponad kwotę 22 euro. Prawdopodobnie do 2022 roku, przepisy prawne mogą się zmienić i panować inne zasady w całej Unii Europejskiej. W najgorszym wypadku, kiedy na naszą przesyłkę zostanie naliczone cło lub VAT (co raczej rzadko się zdarza), możemy tego nie przyjąć.

Puki co mały news. Rejestrując się za pomocą tego linka zyskujesz 19 zł zniżki od zakupów co najmniej na kwotę 39,80 i więcej ( A nawet 75 zł). Sprawdzone i działa, mogę polecić. Sami też po rejestracji, polecając zyskujecie zniżkę.

https://sale.aliexpress.com/pl/__pc/referral_register_success.htm?invitationCode=dHBETldKQlNIeGlXblU0TFZ3UVhCUld5eTE5M0FWYXFLODBQVDcyQk45Y0ZWR0phL0VQb1dnPT0&invitationScenario=socialFission&mb=rd1JEAvKMMpJBY6&srcSns=Gmail&tid=white_backgroup_101&tt=sns_Gmail&rdtUrl=https%3A//sale.aliexpress.com/referral_register_success.htm%3FinvitationCode=dHBETldKQlNIeGlXblU0TFZ3UVhCUld5eTE5M0FWYXFLODBQVDcyQk45Y0ZWR0phL0VQb1dnPT0&invitationScenario=socialFission&mb=rd1JEAvKMMpJBY6&srcSns=Gmail&tid=white_backgroup_101&aff_platform=default&cpt=1574155287975&sk=CyApy7hm7&aff_trace_key=71dd061f25b34c1fbf899828e498e7d2-1574155287975-01598-CyApy7hm7&businessType=socialFission&templateId=white_backgroup_101&terminal_id=c05f56cee9714593a8ae2045f2abc8a1

Zarejestruj się i zyskaj 19 zł w kuponach zniżkowych na zakupy

A teraz mini recenzje zakupów

,,Pędzle syrenka” , kupione już naprawdę spory czas temu (widać, że są w użyciu). Jakość jest po prostu dobra. Coś w sam raz dla początkujących. Przez ponad rok używania, nie zepsuły się i ciągle dobrze się sprawują. Niestety nie pamiętam już u jakiego sprzedawcy kupione.

Torebka kupiona za około 32 zł u sprzedawcy ,,package life Store”. Materiał z zewnątrz przypominający sztruks. Dosyć pojemna ( mieści A4) , w środku posiada małą kieszonkę, duża część zapinana na zamek. Można nosić przez ramię. Jakość całkiem dobra, jednak nie ma co oczekiwać cudów. W sam raz na co dzień. Osobiście jestem zadowolona

Pas wyszczuplający do ćwiczeń. Zakupiony u sprzedawcy ,, LAZAWG Official Store “. Naprawdę świetnie się spisuje, wzmaga pożądane pocenie się. Przy tym, cała wilgoć zatrzymuje się w środku pasa i nie ma obaw, że będzie się z nas lać. ( dodam, że ćwiczyłam z pasem około 30-45 minut jednorazowo). Rozmiar wzięłam pasujący na mnie, okazał się w sam raz ale mógłby być nieco ciaśniejszy. Cena około 37 zł. Dodam, że wcześniej miałam tego typu pas na rzep i zdecydowanie nie polecam takiej formy.

Zestaw 4 par skarpet, w pięknych żywych kolorach. Kupione u sprzedawcy ,, SP&CITY Official Store ” za około 26 zł. Jakość dobra, kolory nie blakną podczas prania. Bardzo przyjemnie się je nosi, szczerze polecam. Skarpetki nie zniszczyły się pomimo kilkukrotnego prania.

Na koniec coś co kupiłam z myślą o dekoracji zdjęć. Sztuczne tulipany, wyglądają naprawdę jak żywe ! I do tego też tak śmiesznie ,,skrzypią”. Tutaj wygląd i jakość naprawdę mile mnie zaskoczyła, szczerze polecam. Kupione u sprzedawcy ,, NieNie Official Store ” za około 2 zł sztuka.

I na koniec coś co wręcz uwielbiam ! Spinki, spineczki dla dziewczynek. Nie pamiętam już u kogo kupowałam ale ofert jest naprawdę sporo. Spinki są naprawdę dobrej jakości, są dodatkowo obszyte dzięki czemu nie ciągnąc włosków. Jest w czym wybierać !

Jeśli jesteście ciekawi kolejnych recenzji dajcie znać 🙂 Mam w zanadrzu kilka perełek, zwłaszcza dla małych dziewczynek. Oczywiście kolejne zamówienie już w drodze i z chęcią i o nich Wam nieco opowiem.

9 komentarzy

Dodaj komentarz