Postanowienia noworoczne 2020

Postanowienia noworoczne 2020

Postanowienia noworoczne 2020 – najpierw podsumowania

Koniec roku zawsze jest dla mnie bardzo ważny. Jest to czas refleksji, czas wdzięczności za to co dobrego spotkało mnie w minionym czasie. Jest to też czas podsumowań, wychwycenia błędów i moich niepowodzeń. Przyznam, że ten rok minął mi bardzo szybko, nie obyło się bez porządnej dawki stresu jak i dla równowagi radości. Kończę ten rok jak zawsze z niedosytem, bo wiem, że stać mnie na lepiej. Jestem na siebie nieco zła i jak zawsze obiecuję, że ten kolejny rok będzie lepszy.

Postanowienia noworoczne

Postanowienia na nowy rok

 • Znalezienie czas na rozwój. Chcę się rozwijać (mam wrażenie, że ostatnio nawet cofam się w tym co osiągnęłam). Planuje na nowo poduczyć się zwłaszcza języków.
 • Bardziej zorganizować sobie czas. Jest to dla mnie priorytetem. Mam wrażenie, że w moje życie wkradł się złodziej czasu. Brakuje mi czasu na wiele rzeczy, które chciałabym zrobić. Myślę, że dobry plan pomoże mi zyskać dodatkową chwilę dla siebie.
 • Spróbować czegoś nowego. Planuje nagrywać podcasty. Czuję potrzebę wygadania się, odpowiedzenia światu a zwłaszcza moim córką o tym co dla mnie ważne. Marzę o tym, by te nagrania były dla nich w przyszłością pamiątką do której będą mogły wracać.
 • Ograniczenie zakupów. (zwłaszcza kosmetycznych). Przez wiele lat, niestety przez bloga gdzieś tam podświadomie kupowałam więcej kosmetyków niż powinnam. Mam zamiar ograniczyć zakupy i wrócić do domowego DIY kosmetycznego.
 • Powrót na siłownię. Na siłownię chodziłam prawie pół roku. Niestety musiałam zrezygnować. Jeszcze trochę popracuje nad ,, brzuchem” i mam zamiar znów się ruszać dla zdrowia.
 • Zmiany na blogu i Instagramie. Na blogu mam zamiar pisać rzadziej a lepiej i na ciekawsze tematy. Instagram mam w planach zmienić całkowicie wizualnie i zrobić profil tylko pod bloga. Być może będzie drugi profil, bardziej typu lifestyle, to jednak zobaczę w czasie.
 • Nieco schudnąć. Nie wstydzę i nie boję się powiedzieć o tym otwarcie. Tak chcę schudnąć, dla zdrowia i lepszego samopoczucia.
 • Być lepszym człowiekiem. Mieć w sobie więcej spokoju i cierpliwości. Znaleźć w sobie odwagę do bycia sobą. Nie bać się wyzwań i sprostać wszelkim przeciwnością losu. To moje główne postanowienie z Postanowienia noworoczne 2020

Postanowienia noworoczne. Jesteście na tak czy nie lubicie ich robić ?

8 komentarzy do “Postanowienia noworoczne 2020”

 1. Życzę powodzenia Marzenko w postanowieniach, ale warto to brać na spokojnie. Nie mam postanowień, wolę od razu wprowadzić w życie, bo inaczej nie dojdzie do skutku 😉 Jeśli chodzi o Instagram, lubię takie pomieszane z życiem codziennym, są znacznie ciekawsze 🙂

 2. Nawet jeszcze Nie myślałam o noworocznych postanowieniach ale w sumie większość Twoich postanowień mogłabym przygarnąć 🙂 trzymam kciuki, żeby wszystkie postanowienia się udały w 2020 🙂

 3. Chyba trochę tak jest, że z początkiem roku mamy dużo planów i werwy do działania, a później samo życie to wszystko weryfikuje. Czasami pewne rzeczy trzeba odpuścić, “przesunąć w czasie”. Życzę Ci, żebyś zrealizowała w Nowym Roku wszystkie swoje plany.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *