Love Potion Oriflame

Love Potion – mikstura miłości

Love Potion Oriflame, został wydany w 2011 roku. Już od samego początku intryguje zarówno wyglądem flakonu jak i nutami zapachowymi. Flakon moim zdaniem nie należy do najbardziej praktycznych, jest jednak jednym z takich, które zapadają w pamięć.

Nazwa zapachu poniekąd wiąże się z tym, co jest w środku. Nutami zapachowymi są afrodyzjaki takie jak imbir i czekolada. Woda perfumowana została stworzona przez Jeana Jacquesa, znanego światowego perfumiarza.

Love Potion

Love Potion nuty zapachowe

♩ głowy: rum, imbir

♪ bazy: fasola tonka, czekolada, drzewo sandałowe

♫ serca: wanilia, lilia, mandarynka, kawa, kakao

Love Potion Oriflame moja opinia

Na początku znów zwrócę uwagę na fakon. Niestety bardzo mi się nie podoba zwłaszcza zakrętka flakonu (już wylądowała w koszu na śmieci). Moim zdaniem, jest niebezpieczna i łatwo zrobić sobie nią krzywdę.

Wracając do sedna, czyli do recenzji zapachu. Powiem szczerze, ja osobiście jestem nim oczarowana. Sądzę jednak, że dla niektórych osób może być zbyt ciężki. Spokojnie, zapach robi faktycznie takie wrażenie, by przeistoczyć się w przyjemny i ciepły zapach. Na początku czuć mocne nuty imbiru, które dodają kopa i podkręcają resztę nut zapachowych. Później zapach robi się ciepły zmysłowy i faktycznie można powiedzieć, że działa jak afrodyzjak. Bardzo lubię się z tym zapachem, poprawia mi humor i otula ciepłą aurą.

Trwałość zapachu, określiłam bym jako standardową czyli do 6-8 h. Perfumy warto kupić w promocji, w standardowej cenie moim zdaniem mogą być nieco za drogie. Aura zapachu z początku mocna i intensywna, potem staje się bardziej subtelna i kusząca. Love Potion Oriflame to zapach zdecydowania dla kobiet, które chcą wyróżnić się zapachem i podkreślić pewność siebie.

Przeczytaj również inną recenzje https://www.naturalniepiekna.info/2019/11/oriflame-paradise.html

Zobacz najnowszy katalog Oriflame –klik

12 komentarzy

Dodaj komentarz