Farmasi pierwsze zamówienie – wrażenia

Farmasi historia

Założycielem marki jest Dr C. Tuna, który ukończył Goethe Medical School w Niemczech. FARMASI powstało na początku lat 50-tych. Dr Tuna rozpoczął od produkcji syropów na kaszel, środków przeciwbólowych i kremów do masażu. Obecnie firma produkuje ponad 2000 produktów z surowców ekologicznych. W skład tego asortymentu wchodzą nie tylko produkty kosmetyczne, ale także ekologiczne produkty czyszczące dla gospodarstw domowych. FARMASI eksportuje swoje produkty do 123 krajów na 5 kontynentach. Dociera do 365 milionów konsumentów i ma ponad 50 000 miejsc sprzedaży. Od 2010 roku FARMASI zmienił sposób sprzedaży i stworzył własny Multi Level Marketing system, który opiera się na tureckim doświadczeniu biznesowym. To był dynamiczny początek sprzedaży produktów FARMASI. Obecnie produkty FARMASI sprzedawane są za pośrednictwem MLM w 28 krajach, a sprzedaż wzrasta w bardzo wysokim tempie. FARMASI wykorzystuje najnowsze światowe trendy i rozwija nowe produkty we własnych laboratoriach.

Żródło strona Farmasi

Farmasi moje pierwsze zamówienie

Podczas pierwszych zakupów w sklepie, należy kupić pakiet rejestracyjny, który kosztuje 12,99. Oprócz tego można kupić zestawy startowe, Start 01 oraz start 02. Możemy kupić oba, jedno lub nie kupować żadnego. Niestety podczas moich pierwszych zakupów nie było jednego pakietu, ale ten mogę spokojnie dokupić w ciągu 30 dni od rejestracji (nie płacąc za wysyłkę). Ogólnie sklep zrobił na mnie fajne wrażenie, dużo ciekawych produktów. Spodobała mi się zwłaszcza seria Dr,C.Tuna która ma naprawdę fajne składy, lepsze w porównaniu do innych firm z kosmetykami wysyłkowymi.

Jedyny minusem jest to, że nie działa u mnie katalog i nie mam jak przeglądać go w internecie (może to kwestia przeglądarki). Zamówione produkty szybko przyszły. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne, mam nadzieję, że polubię się z tą marką. Lubię Oriflame, jednak jak na blogerkę przystało lubię poznawać inne nowości. Przyznam, że pakiety startowe są super i zdecydowanie zachęcają do zapoznania się z produktami marki. Mnóstwo próbek jak i pełnowymiarowych produktów.

Fajnie, że oprócz kosmetyków, możemy kupić również ekologiczną chemię. Przy składaniu zamówienia, nie trzeba podpisywać żadnych zobowiązujących umów. Możemy po prostu zamawiać i cieszyć się rabatami jak i nagrodami za większe zakupy. Dopiero gdy chcemy budować większą grupę, podpisuje się umowę by rozliczyć się z dochodów z urzędem skarbowym. Jak na razie o tym nie myślę, może ktoś się zarejestruje i wtedy zobaczymy co dalej.

Pakiet startowy 01

W skład pakietu startowego wchodzi : dwufazowy płyn do zmywania makijażu, tusz do rzęs Optimal Style, krem BB, serum do brwi i rzęs, błyszczyk powiększający usta , zestaw próbek.

Z tego co już wiem, pakiety są inne na każdy miesiąc. Można skorzystać z nich tylko raz, po dokonaniu rejestracji w sklepie.

Oprócz pakietu zdecydowałam się na tusz do rzęs Zen, maskę do włosów z olejkiem z czarnuszki oraz zapach Signora Pearl. Poużywamy i zobaczymy, jeśli zechcecie napiszę Wam co nieco o tych kosmetykach 🙂

A wy znacie tę markę Farmasi ?

Myślę, że wyróżnia ją szerszy asortyment o chemię domową jak i kilka cennych zasad marki : Nie zawiera parabenów! Nie zawiera triclosanu! Nie zawiera metali ciężkich! Nietestowane na zwierzętach. Nie zawiera fosforanów, formaldehydu oraz ftalanów! Testowane dermatologicznie. Wolne od GMO. Opracowane w specjalnych laboratoriach. Nieużywanie składników pochodzenia zwierzęcego. Dezodoranty w kulce nie zawierają aluminium. Nieużywanie składników pozyskiwanych z zagrożonych wyginięciem roślin. Wszystkie procesy produkcyjne są zgodne z normami GMP (Good Manufacturing Practice).

Tutaj możesz się zarejestrować w sklepie

19 komentarzy

Dodaj komentarz