Przejdź do treści

Kwiecień 2020 podsumowanie

Kwiecień 2020 jak w bajce

Można by powiedzieć, że ten miesiąc minął mi jak w bajce. Nie dość, że bardzo szybko to jeszcze w dodatku dość dziwnie. Z jednej strony. mimo powszechnej pandemii, odnalazłam spokój. Cieszę się tym, co mam. Oswoiłam się z nową sytuacją i jakoś sobie już radę. Zajmowanie się ciągłe dziećmi w domu jest męczące ale i zarazem bardzo inspirujące. Dostałam jakiegoś ,,powera” bo nagle chcę od życia za dużo, niż mam czasu. Po prostu zamiast marudzić, lamentować i narzekać wzięłam się w garść.

Wiem, że to głupio brzmi, ale zauroczyłam się pewnym człowiekiem. Jest to Szymon Hołownia. Pierwszy raz w życiu, zaufałam i wierzę w niego. Pierwszy raz w życiu oddam głos na kogoś, kogo w pełni popieram. Nie będzie mniejszego czy większego zła. Wierzę, że jest to człowiek na właściwym miejscem, którego my wszyscy potrzebujemy. I tak miął mi kwiecień 2020

Nowe profile na instagramie

Założyłam nowy profil na instagranie, gdzie będę się z Wami dzielić twórczą zabawą artystyczną z dziećmi. I naprawdę sprawia mi to wiele radości, co chwilę coś przychodzi do głosy. Co chwilę chcę zrobić coś dla dzieci, żeby sprawić im chociaż trochę radości. Chętnych zapraszam do obserwacji, po dawkę inspiracji !

Kuchenna rewolucja

Na moim podstawowym instagramie, dzielę się z Wami moją ,,dietą”. Wszystko możecie znaleźć tutaj https://www.instagram.com/stories/highlights/17845730369085213/ . Postanowiłam sama zrobić sobie dietę pudełkową i bardzo się w to wciągam. Jak na razie idzie mi dobrze, oczywiście nie jest idealnie. Przyznam się jednak, że bardzo się cieszę że znów próbuję. Nie poddaje się, trzeba walczyć o swoje zdrowie. A ja czuję, że muszę, że to ostatni dzwonek.

Podsumowanie na blogu – wpisy które były

18 komentarzy do “Kwiecień 2020 podsumowanie”

 1. Też oddam swój głos na Szymona Hołownię. Dawno nie widziałam tak odpowiedniego kandydata, cieszę się, że nie muszę wybierać między jednym złem a drugim. Piękne zdjęcia Marzenko. Życzę powodzenia w sprzedaży 🙂

 2. Skarpetkowy Smok wygląda super 😀 wymyślanie nowych zabaw dzieciom to nie lada wyzwanie 🙂 Cieszę się, że odnalazłaś spokój 🙂

  1. Takie sytuacje mogą człowieka mocno zmienić. Sama wiem coś na ten temat, też walczyłam przez pewien czas. Jedni przetrwają z innyni będzie źle. Tego nikt nie wie… Szymona Hołownie też lubię i fajnie się go słucha. Fajne podsumowanie Marzenko 🙂

 3. Powiem Ci, że ja też nauczyłam się już życ z koronawirusem w tle i nawet znajduję jakieś zalety. Wiadomo, że człowiek żyje w strachu, ale też bardziej skupia się na rodzinie, wspólnych zabawach i cieszeniu się sobą 🙂 Pozdrawiam cieplutko!

  1. Papierowa Łowczyni

   Ten skarpetkowy smok to obłęd. Świetny pomysł, a jaki tani i szybki. Bardzo mi się spodobał ❤️🥰

 4. Miałaś kolejny bardzo udany miesiąc. Ja pochłonięta ogrodowymi pracami blado przy Tobie wypadam. Podobają mi się Twoje instagramowe profile – na pewno je zaobserwuję. Głosuję na Hołownię, bo tylko on do mnie przemawia i ufam mu 🙂 Życzę równie twórczego maja.

 5. Przyznam, że dzięki zamknięciu w domu wiele udało mi się przemyśleć, zrobić, osiągnąć i zmobilizować. To największa zaleta – moja wewnętrzna praca.

  Świetny ten smok skarpetkowy, poszukam na Insta i zaobserwuję. 😀 Piękne zdjęcia, fajne masz córeczki <3

 6. Dobry, pozytywny miesiąc w tych paskudnych czasach to niesamowite szczęście i prawie cud! Muszę się więcej dowiedzieć na temat tej diety pudełkowej, bo bardzo sławna, a ja jakaś niedouczona. Ciekawa jestem jej bardzo.

 7. Pingback: Grudzień 2020 i podsumowanie 2020 roku — Naturalnie Piękna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.