• Home
  • /
  • Recenzje
  • /
  • Dr. C. Tuna Spray ułatwiający rozczesywanie włosów

Dr. C. Tuna Spray ułatwiający rozczesywanie włosów

Niesforne włosy małych dziewczynek

Gdy zostałam Mamą wyobrażałam sobie moment, w którym będę czesać swoją córeczkę w różne fryzury. Życie jednak pokazało inaczej, dopiero od niedawna starsza córka zapuszcza włoski. Młodsza z kolei, nie była jeszcze u fryzjera i puki co nie idziemy się obciąć. Włosy moich córeczek są totalnie inne, jedna ma bardziej miękkie i sprężyste, druga skłonne do puchu i przesuszania się. Obie jednak mają niesforne włosy, nie chcą nosić gumek, spineczek ani nic tego pokroju. Najlepiej czują się w rozpuszczonych włosach, które to są czesane przez wiatr i podczas dziecinnych zabaw

Dr. C. Tuna Spray ułatwiający rozczesywanie włosów

Na ratunek podczas czesania włosów, sięgam zazwyczaj po spray do włosów. Tym razem, chciałam Wam opowiedzieć co nieco o poniższym gagatku. Dziewczynka na opakowaniu, została przyjęta przez małe ekspertki. A jak wiadomo dla małych dziewczynek, wszystko musi wyglądać ładnie. Również zapach truskawki im się spodobał. Na szczęście lubią gdy sobie pomagam tym sprajem, przy rozczesywaniu tych włosków.

A co ja myślę o tym kosmetyku

Cieszę się, że dziewczynki lubią gdy go stosuje, niestety nie każdy kosmetyk przyjął się z aprobatą. Zapach jest całkiem w porządku i znika po jakimś czasie. Muszę przyznać, ze faktycznie pomaga w rozczesywaniu włosków. Włoski dziewczynek po rozczesaniu wracają do pierwotnej formy. Młodszej kręcą się zadziornie, starszej żyją własnym życiem. Nie ma płaczu, nie ma plątania ani kołtunów. Spray daje radę ! W dodatku jest wydajny i myślę, że starczy nam na długi czas używania.

13 komentarzy

Dodaj komentarz