Zmiany na blogu, zmiany na głowie

Mała zmiana , która motywuje

Każdy kto prowadził lub prowadzi bloga, dobrze wie jak czasem trudno znaleźć motywacje do pisania. Ostatnio taką dużą motywacją dla mnie jest zmiana logo. I to nie byle jakie ! W końcu powierzyłam te zadanie, osobie która zajmuje się tym profesjonalnie. I naprawdę nie żałuje.

Przez te wszystkie lata, nigdy nie umiałam zrobić logo, które by wyglądało i ładnie i przyciągało oko. Brakowało mi tej wizytówki. Bez logo, to jak bez okładki , trudno zostać znalezionym w sieci. Aneta przygotowała dla mnie trzy propozycje, każda w innym styli. Ostatecznie zdecydowałam się na wariant powyżej. Zależało mi na tym, aby znalazł się również i slogan, który zawrze w sobie nieco tego co znajdziemy na bologu. Poniżej zapraszam na profil Anety na instagramie, gdzie możecie zobaczyć niektóre z jej prac. Jeszcze raz dziękuję za ożywienie mojej strony 🙂

https://www.instagram.com/anetadanuta/

Naturalnie piękna – o co chodzi ?

Naturalnie Piękna to nazwa, którą wpisałam 11 lat temu w adresie bloga na blogspocie. ( w 2019 roku przeniosłam się na WordPress a w w 2014 roku zmieniłam domenę). Z początku był to blog, w którym pojawiały się przepisy na domowe kosmetyki i porady dla urody. Nie będę ukrywać, że większości tekstów z tamtych czasów już nie ma. Na początku pisałam znacznie mniej ale i znacznie częściej. Z czasem tak bardzo zaraziłam się pasją pisania, że pisanie krótkich przepisów już mi nie wystarczało. Gdy patrzę w tył, widzę jak bardzo mój blog się zmienił. Myślę, że z nieco byle jakiego, stał się ciekawym miejscem w sieci.

Wkładam w niego prawie cały swój wolny czas, mimo tego, że nie zawsze jest kolorowo. Obecnie bardzo trudno się wybić i wyróżnić, jednak ja już dawno przestałam ,,walczyć” na siłę o rozgłos. Wierzę w to, że kiedyś doceni mnie więcej osób. Póki co, jestem niezmiernie szczęśliwa, że dzięki tej stronie poznałam wiele wspaniałych osób, z którymi dzielę tą samą pasję jaką jest blogowanie. Nawiązałam wiele ciekawych współprac, dzięki którym mogę dalej rozwijać swoją pasję. Jest to coś, co ciągle sprawia mi radość i trudno mi z tej pasji zrezygnować.

Naturalnie piękna – jaka to kobieta?

Naturalnie piękna, to kobieta która nie boi się przede wszystkim być sobą. Każda z nas ma przecież inną naturę i naprawdę nie warto zmieniać się na siłę, by podążać za modą. Chcę pokazać innym kobietą, że najpiękniej jest być sobą !

Kobieta naturalna to taka, która nie udaje nikogo. Nie wstydzi się siebie czy jest w makijażu czy też bez. Jest kobietą która podkreśla swoją naturalną urodę, nie próbuje przy tym być kimś innym. Bo naturalnie pięknie, oznacza być po prostu sobą !

Naturalna strona kobiet

To slogan, który podkreśla naturalną osobowość kobiet. Dlatego też, na blogu znajdziecie tematy, które są kobietą bliskie : Zdrowie, uroda, kosmetyki, moda….. Ale i przede wszystkim to co jest moją naturą. Lubię pisać na różne tematy i pisać o tym co jest dla mnie ważne. Nie lubię monotonni, lubię odkrywać i uczyć się nowych rzeczy. Tak naprawdę ciągle odkrywam siebie i swoją naturalność.

Zmiany na głowie

Na koniec chciałam Wam się pochwalić nową fryzurą. Już dawno nie miałam nic w tym stylu. Od kiedy oddałam włosy na fundacje, nie umiem ich zapuścić. Nie umiem być stała w tym co mam na głowie. Lubię zmiany te małe i te duże. No taka już po prostu jestem.

Pozdrawiam Was wszystkich i każdemu z Was dziękuję, za to że jesteście ze mną !

6 komentarzy

Dodaj komentarz