Fanka motoryzacji ? Co nieco o mnie

O mnie z nieco innej strony

Fanka motoryzacji ? Patrząc na mnie, naprawdę mało kto może się tego spodziewać. No bo jak, kobieta bez prawka, prowadząca bloga o urodzie może mieć coś z motoryzacją wspólnego ? Ano może….

A wszystko zaczęło się pewnego deszczowego dnia…

Było lato i ciągle padało. Byliśmy wtedy na naszych pierwszych wakacjach nad morzem. To był jeden z bardziej deszczowych tygodni w moim życiu. Miało być słońce, plaża i zwiedzanie. A skończyło się na tym, że całe wczasy spędziliśmy w motelowym pokoju. Ruszając się z miejsca tylko do pobliskiego sklepu, aby kupić coś do zjedzenia. I co w takim pokoju robić ?

Wtedy zbawieniem okazało się TV. Do wyboru miałam tylko dwie opcje, o oglądać tvp (tylko ten kanał odbierał) albo oglądać program motoryzacyjny, który mąż cudem zgrał na pendrive. A że nie cierpię wręcz telewizji publicznej, już nie musicie zgadywać co wybrałam.

Moja ,,miłość” do Top Gear ( a raczej do słynnego trio – Jeremy, Richard i James )

Wystarczył tylko jeden odcinek, w którym Jeremy i Richard z brzydkiego Fiata Multipli stworzyli komfortowy samochód dla emerytów, abym z ogromną chęcią obejrzała wszystkie serie.

Po prostu uwielbiam tych gości, razem tworzą zgrane trio. Razem są niesamowicie śmieszni i zabawni a zarazem inteligentni i bardzo dobrzy w swoim fachu. Na tym programie się nie skończyło, z zapałem oglądałam też Grand Tour. Oglądałam również nowe Top Gear z innymi prowadzącymi między innymi Mattel LeBlancem ( Aktor grający Joego w serialu Przyjaciele). Te serie były równie fascynujące, ale jednak zawsze brakowało mi mojego trio.

I żeby było śmiesznie, ciągle nazwy modeli samochodów czy motorów przychodzą mi bardzo ciężko. Jak typowa baba… Ale nie oznacza to, że motoryzacja i ten duch wolności nie zawładnął moim sercem. Marzę o tym by w przyszłości zrobić te prawko, czy nawet wyruszyć motorem w podróż po słynnej drodze 66. W życiu wszystko się morze wydarzyć.

Fanka motoryzacji
Koszulka ® Honda Vintage Elisnore

Niby tylko koszulka a ile radości

I nawet nie wiecie, jaką frajdę sprawiła mi ta koszulka z sklepu enduro7 . Świetny motyw w stylu vintage Honda, pozwolił mi poczuć tego ducha wolności, jaką daje radość jazdy motocyklem. W dodatku nie będę ukrywać, świetna jakość wykonania, koszulka warta swojej ceny. A przede wszystkim cieszę się, że mogłam pokazać się z nieco innej bardziej szalonej strony. Czasem pozory naprawdę mylą, jeszcze nie jednym Was mogę zaskoczyć. Jestem pewna, że Richard Hammond ( największy fan dwóch kółek z całej trójki) nie przeszedł by obojętniej obok tej oldskulowej koszulki.

Marzena

Urodzona w latach 90. Szczęśliwa Mama dwójki córeczek. Od 2009 roku prowadzę bloga Naturalnie Piękna. Uwielbiam pisać, jest to moja wielka pasja :)

6 komentarzy do “Fanka motoryzacji ? Co nieco o mnie

 • 7 października 2020 o 23:59
  Permalink

  Ale cudne są Twoje zdjęcia Marzenko. Telewizji publicznej nie oglądam, ale programy jak przerabiają auta na nowe uwielbiam 🙂 Mam tę samą koszulkę i jestem baaardzo zadowolona, jest taka milutka 🙂

  Odpowiedz
 • 7 października 2020 o 23:59
  Permalink

  Ale cudne są Twoje zdjęcia Marzenko. Telewizji publicznej nie oglądam, ale programy jak przerabiają auta na nowe uwielbiam 🙂 Mam tę samą koszulkę i jestem baaardzo zadowolona, jest taka milutka 🙂

  Odpowiedz
 • 8 października 2020 o 22:41
  Permalink

  Koszulka świetna, a najważniejszy uśmiech na twarzy. Z doświadczenia mojego to wiem, że za jakość warto zapłacić. Takie koszulki z sieciówek szybko się niszczą. A ten napisać, coś czuje że mąż Ci zazdrości.

  Odpowiedz
 • 9 października 2020 o 10:40
  Permalink

  Fajna ta koszulka! Ładnie w niej wyglądasz 🙂 Podejrzewam, że mój mąż chciałby mieć podobną, tyle że może w innym kolorze 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.