Prezenty na święta świąteczne

Prezenty na święta świąteczne – Magiczny czas świąt

Jako dziecko zupełnie inaczej przeżywałam święta. Wierzyłam w tą cudowną magię świąt, było tak jakoś magicznie, inaczej. Na święta zawsze był śnieg, były kolędy śpiewane w rodzinnym gronie przy gitarze. Było skromniej, ale jakoś tak bardziej rodzinnie i nie powtarzalnie. Miałam to szczęście, że zaznałam tych prawdziwych rodzinnych pełnych miłości i radości świąt. Nie wiem, czy to przez to że dorosłam, czy że święta spędzam nieco inaczej, te święta już nie są takie jak kiedyś. W tym roku, będzie mi naprawdę trudno, nie mam jednak wyboru, chcę żeby moje dzieci również zaznały tego klimatu. Tej magii świątecznej, ciepła w sercu i radości z czasu spędzonego z rodziną.

Czy można kupić sobie klimat świąteczny ?

Kto powiedział, że prezenty tylko pod gwiazdkę. W tym roku, kiedy nam wszystkim będzie tak trudno o normalne święta, warto chociaż kupić nieco tego ,, klimatu” świątecznego. A czasami wystarczy drobnostka, niewielka zmiana wystroju wnętrza, aby ten dom wyglądał jakoś inaczej. Również takie szczegóły, jak zapach w mieszkaniu, mogą wywołać uśmiech na twarzy bliskich. Podarowana drobnostka bez okazji, w trosce o bliskich, może dodać nieco tej magii do świąt. Najcenniejszy jednak jest czas, spędzony przy chociażby przy filiżance (kawy czy herbaty-bez znaczenia). Podczas takich rozmów budzą się wspomnienia i tworzą te nowe, piękne.

Kochani, mam nadzieję, że przygotowywania do świąt, dadzą Wam radość a święta będą miło spędzonym czasem. Mi samej jakoś lżej na sercu, pisać na takie tematy, odganiam w ten sposób szare myśli. Budzę wspomnienia, które rozgrzewają serce.

Prezenty w klimacie świątecznym

Prezenty na święta świąteczne
 1. Yankee Candle Świeca Wosk Tarta Christmas Eve
 2. Yankee Candle Zestaw Magical Christmas
 3. Yankee Candle Magical Christmas Morning Zestaw 4 świec
 4. Yankee Candle Kominek Zapachowy
 5. Markslojd Drewniany Świecznik
Prezenty na święta świąteczne
 1. Yerba Mate Zestaw Startowy
 2. Malwa Zestaw Herbat Exclusive Collection
 3. Termisil Dzbanek z podgrzewaczem
 4. Imbryk Bialetti
 5. Lavazza Qualita Oro kawa ziarnista
 6. Czarny Młynek do kawy Bosch
 7. Kawiarka Bialetti
Prezenty na święta świąteczne
 1. Damskie rękawiczki wełniane z rozetką
 2. Elegancki komin damski PaMaMi
 3. Lennylamb Piękny Szal Lennyscarf
 4. Skarpety świąteczne
 5. Super ciepłe podkolanówki
 6. Czapka damska 4F
 7. Czapka damska PaMaMi
 8. Czapka damska Wittchen

Marzena

Urodzona w latach 90. Szczęśliwa Mama dwójki córeczek. Od 2009 roku prowadzę bloga Naturalnie Piękna. Uwielbiam pisać, jest to moja wielka pasja :)

11 komentarzy do “Prezenty na święta świąteczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.