Joggersy znowu w modzie ?

Spodnie typu Joggersy – co to w ogóle jest ?

Można by powiedzieć, że styl joggersów, nie był mi obcy już od najmłodszych lat. Jako dziecko nie raz nie dwa, musiałam podwijać nogawki spodni. Podobno twórcy tego modelu spodni Michael Huynh oraz Alex James inspirowali się właśnie między innymi podwiniętymi nogawkami . Chcieli stworzyć coś zarazem wygodnego i eleganckiego, co pozwoli na wyeksponowanie butów. I tak powstały charakterystyczne spodnie, które przypominają mieszankę wygodnych dresów z pinrollem. Trend został podchwycony przez różne subkultury i tego typu modele cieszą się dużą popularnością, wśród różnych typu ludzi. Joggersy można bowiem nosić do różnego rodzaju stylizacji. Można nosić je na sportowo jak i na elegancko. Łatwo skomponować stylizacje na ich postawie.

Sama muszę przyznać, że bardzo lubię tego typu spodnie. Są luźniejsze w pasie, przez co można nieco ukryć niedoskonałości figury jak i zapewnić wygodę noszenia. Można znaleźć bardzo dużo różnych modeli , zazwyczaj jednak cechą charakterystyczną jest gumka w pasie jak i w kostkach. Jako niska osoba, naprawdę cenie sobie, to że nie muszę martwić się tym, że spodnie będą znów szurać niepotrzebnie po podłodze.

Moje ostatnie zamówienie z Femme luxe finery

Brown Ribbed Belted Loungewear Set – Asia / Black High Waisted Seam Cuffed Joggers – Roxy Belted / Bodycon Midi Dress – Angelica

Trochę ubraniowych inspiracji ze sklepu Femmeluxefinery.co.uk

Bodycon Dressset / Loungewear

10 komentarzy do “Joggersy znowu w modzie ?”

  1. Oh, I’m a slouchy dresser. I have been wearing good old Hanes for many years now and basic gray is my favorite. Those joggers just don’t look comfy at all. I am more of those shapeless kind of fashionistas…hahahaa. Love your finds! Very cozy!

    Odpowiedz
  2. Wow, must be all this quartine stuff that struck a chord with many. Of course, I have my job clothes which consist of dark leggins and tunics. Our director forbids denim of any kind. And then I have my comfy sweaters and sweatpants…and well, no bras required. Of course, by Monday morning I am looking high and low for my bra. But usually, its very loungy. I like my don’t Fox with me pj’s best!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz