Spodnie dla mamuśki

Mom pants w domowej wersji

Prawie każda mama, która nie może zrzucić kilogramów po ciąży, zmienia nieco swoją garderobę. W szafie zaczynają gościć bardziej wygodne i przede wszystkim praktyczne ubrania. Z butów na obcasie przechodzimy na trochę niższy poziom i częściej sięgamy po obuwie chociażby sportowe (by móc nadążyć za dzieckiem). Wybieramy kroje ubrań bardziej luźne, tak aby zakryć nieco, jeszcze po ciążowe kształty. Spodnie z wysokim stanem i luźniejsze w okolicach brzucha, są idealne dla każdej mamuśki. I w takich również, można czuć się pięknie i seksownie.

Przychodzi moment, kiedy to dziecko jest priorytetem i strojenie się nie jest już tak ważne. To normalne, każda kobieta miewa taki czas. Każda kobieta wymaga nieco innego czasu, zanim ciało wróci do formy. Najważniejsze to podejść do tego z dystansem i na luzie, szanować swoje ciało i troszczyć się o nie. Na wszystko przyjdzie czas, a czas gdy się jej mamą małego dziecka – jest bardzo cenny i warto się nim cieszyć.

Co nieco w mojej szafie

Poniżej przedstawiam małe zamówienie z www.femmeluxe.co.uk, a żeby było śmiesznie nie wiedziałam że przyjdzie. A jak już przyszło to pokażę. Najlepiej czuję się w modelu Roxy tym razem wzięłam mniejszy rozmiar i jest idealny. Ciekawe są spodnie imitujące skórę, model w sam raz na tą porę roku i o dziwo wygodne. I tutaj pytanie dla mamusiek – a jakie wy typu spodni preferujecie ?

Spodnie dla mamuśki

Spodnie dla mamuśki – moje zakupy

Zainspiruj się więcej ciekawych ubrań – Joggers / Bodycon Dressset / Loungewear

5 komentarzy do “Spodnie dla mamuśki”

  1. Oh, I love this! I wear more leggings however and tunic. I have to say I love lounge wear because if I’m not working, I’d rather be in my comfy hoodie and some sweat pants with of course, house shoes. This pandemic has stopped me from going place and even shopping on Amazon. I usually find my sweaters and tunic at CVS. No way am I wearing high heels with joggers. Love the post!

  2. So nice. I am very much for comfort. At home and even at work. I still have times when I panic. I can’t find my bra! My mom found hers in the fridge once, thanks to my brother who always wanted to sleep with it. Anyway, I guess it run in my family. I do think being comfortable it a plus.

  3. Pingback: Podsumowanie Luty 2021 — Naturalnie Piękna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *