Przejdź do treści

Luty 2021 – podsumowanie miesiąca

Luty 2021 – miesiąc na pełnych obrotach

W sumie to nie pamiętam, żeby w życiu miała taki miesiąc jak ten. Tak się złożyło, że ten miesiąc to istny maraton wizyt po lekarzach. Jak nie z jedną to z drugą. Na szczęście póki co, wiele się wyjaśniło i mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej. W takich chwilach, jestem strasznie wdzięczna, że nie jestem samotną matką, albo nie mam ciężko chorego dziecka. Nie raz marudzę, że dziewczyny psocą. Narzekam na zmęczenie i brak czasu. Ale tak naprawdę jestem szczęściarą i cieszę się, że życie wstawia mnie w takich sytuacjach, że otwieram oczy.

Czy ja oszalałam ?

Koniec lutego był dla mnie taką dużą zmianą. I naprawdę nie wiem do końca, czy aby nie jestem szalona ? Postanowiłam w końcu umówić się do dietetyka, wziąć w ręce swoje zdrowie i zawalczyć o siebie po raz 1000 .

A to było takim krokiem ku innym zmianą. Wrzuciłam film na instagram i po raz pierwszy w życiu, poczułam że mam jakąś taką odwagę w sobie ? Chociaż nie wiem czy to do końca odwaga. Po prostu przestałam się przejmować tym, że ktoś może się ze mnie śmiać.

Spojrzałam w lustro i zrozumiałam, że to jestem JA. Nieidealna, zakompleksiona, przeciętna matka polka. Zrozumiałam, że ciągle czekam aż będę ,,wystarczająco” dobra, aby pokazać się innym i spróbować czegoś nowego. I że z tego ciągłego czekania, mogę przeżyć życie, nie próbując spełnić marzeń. Dosłownie tak jakby mnie coś momentalnie olśniło, albo piorun strzelił w głowę. I naprawdę wciąż nie rozumiem tego co się ze mną dzieje. Być może tak bardzo chcę być zdrowszą, tak bardzo chcę zmian, że reszta nie jest już tak ważna. W każdym bądź razie, cieszę się z tej dość szalonej zmiany. O całej akcji napiszę jeszcze w osobnym poście, ajj będzie się działo ! I tak mi miął Luty 2021.

Luty 2021

A co pojawiło się na blogu w tym miesiącu ?

7 komentarzy do “Luty 2021 – podsumowanie miesiąca”

  1. Oh, looks like plenty of winter adventures and precious times. I hope March is a good month for all of you. And think of all the wonderful things you are doing right. All the best! such a lovely post!

  2. Last month did go by really fast. This is the month my allergies start to get to me as everything warms up. Although, I will not miss the freaky snow storms we’ve had these last few weeks. I have had plenty of snow this year. All the best to your blogging and your beautiful family!

  3. I love your collages! Some beautiful moments! I hope you all stay well. Finding your energy is right up there as mystical as finding your spirit (I have been watching too many Chinese dramas I’m sure). Here’s to a wonderful March and all it has to offer!

  4. Pewnie się z tym nie zgodzisz, ale już w grudniu wiele się mówiło, że w 2021 roku wiele osób się obudzi. I tak oto mam kolejny przykład, Twoje olśnienie to może być to “przebudzenie”. Gratuluje podjęcia dobrej decyzji, o zdrowie trzeba dbać, wszystko zależy od Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.