Lifestyle

Podsumowanie Luty 2021

Podsumowanie Luty 2021

Marzena

Urodzona w latach 90. Szczęśliwa Mama dwójki córeczek. Od 2009 roku prowadzę bloga Naturalnie Piękna. Uwielbiam pisać, jest to moja wielka pasja :)

Related Posts

7 komentarzy

 1. ellie

  Oh, looks like plenty of winter adventures and precious times. I hope March is a good month for all of you. And think of all the wonderful things you are doing right. All the best! such a lovely post!

 2. Caitlin'nMegan

  Last month did go by really fast. This is the month my allergies start to get to me as everything warms up. Although, I will not miss the freaky snow storms we’ve had these last few weeks. I have had plenty of snow this year. All the best to your blogging and your beautiful family!

 3. Carefully Listening

  I love your collages! Some beautiful moments! I hope you all stay well. Finding your energy is right up there as mystical as finding your spirit (I have been watching too many Chinese dramas I’m sure). Here’s to a wonderful March and all it has to offer!

 4. Chocolade

  Nie ważne czy nam się uda, ważne, że próbujemy 😉 Gdybyśmy nie próbowali pracować nad sobą, to na pewno nic by się nie zmieniło 😉

  1. Marzena

   Bardzo mądre słowa 😀

 5. Retromama.blog

  Pewnie się z tym nie zgodzisz, ale już w grudniu wiele się mówiło, że w 2021 roku wiele osób się obudzi. I tak oto mam kolejny przykład, Twoje olśnienie to może być to “przebudzenie”. Gratuluje podjęcia dobrej decyzji, o zdrowie trzeba dbać, wszystko zależy od Ciebie.

  1. Marzena

   Nikt nie zatroszczy się o mnie lepiej, niż ja sama

Leave a Reply