Lifestyle

Kwiecień 2021

Kwiecień 2021

Marzena

Urodzona w latach 90. Szczęśliwa Mama dwójki córeczek. Od 2009 roku prowadzę bloga Naturalnie Piękna. Uwielbiam pisać, jest to moja wielka pasja :)

Related Posts

18 komentarzy

 1. Dorota

  Bardzo ciekawe podsumowanie Marzenko. Trzymam kciuki za Twoje postanowienia i ćwiczenia. Mnie ostatnio dopadły korzonki, ledwo się ruszam, wolę unikać przychodni, ale jak będzie trzeba to się wybiorę 😉

 2. Ayuna

  Witam serdecznie ♡
  Cudowne podsumowanie 🙂 Kwiecień w tym roku był jak to przysłowie, dosłownie! Raz cieplutko a raz śnieg. Raz wieje, raz gradem bije. W sumie, to teraz przyszło czekać na lato 🙂 Wspaniały wpis 🙂
  Pozdrawiam cieplutko ♡

 3. Venus

  Niestety pogoda jest kapryśna . Ja zawsze robię sobie detoks od telefonu na wakacjach .

 4. Natalia

  Oj kwiecień pod względem pogody był bardzo nieprzewidywalny. W moim regionie pojawiło się nawet kilka burz.

  Co do ograniczenia złych nawyków. Powodzenia! Też chciałabym ograniczyć korzystanie z telefonu… bo zauważyłam, że zbyt często po niego sięgam.
  Pozdrawiam serdecznie!

 5. Królowa Karo

  Moje postanowienia mają się dobrze – stosuję metodę małych kroków, bo radykalne wywracanie wszystkiego spaliłoby na panewce po tygodniu. A tak po troszku, ale do przodu.

  1. Marzena

   Racja, nie wszystko na raz 😀 Wierzę że jak poukładam sobie w głowie, będzie lepiej z resztą 😀

 6. Dziad Bikiniaz Komentuje

  Może wybierz się na wycieczkę w góry, ponoć dobrze relaksuje 🙂

  1. Marzena

   Bardzo bym chciała, może się kiedyś uda 😀

 7. Maria

  Ćwicząc w domu, na własna rękę niestety o kontuzję i inne problemy łatwo. Sama miałam problem z kolanem, więc zestawy ćwiczeń trzeba dobierać bardzo starannie, a jak coś po nich za bardzo boli, zmienić trening. Trzymam kciuki za dalszą pracę nad lepszą sobą:)

 8. Kinga

  Fajne podsumowanie 🙂

 9. lukaszmakeup.pl

  Brudne dzieci to szczęśliwe dzieci ;p

 10. Kathy Leonia

  pogoda jest bardzo nie wiosenna i nie majowa… ale co zrobić:) ciepełko w końcu zawita do nas:)

 11. Retromama.blog

  Uwielbiam twoje kosmetyczne wpisy. Ograniczyć siedzenie w social mediach chciałabym także. A czy się uda? To jest jak znak czasów w których żyjemy. Ciężko bez tego, ale nadmiar też szkodzi.

 12. ellie

  April was cold here too. Damp, then the wind came. Hope you feel better soon and the exercise continues, but just enough to enjoy it. Which is so hard to do. Hope your May has lots of lovely surprises.

 13. Caitlin'nMegan

  Oh, it will be summer soon. More time outdoors. I am sure you will be getting in some long walks, too. Hope you have a delightful May.

 14. Chocolade

  Oby majowa aura sprzyjała ruchowi i ćwiczeniom 😉

 15. Agnieszka

  Wszystko na spokojnie. Metodą małych kroczków kropla drąży skałę. A Ty wyrobisz sobie takie nawyki, które staną się dla Ciebie czymś zupełnie naturalnym. Mam nadzieję, że szybko wydobrzejesz po tej kontuzji. No i wiesz, poprawiamy koronę i do przodu!;)
  Pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy 🙂

 16. Gosia

  pogoda w kwietniu nie zachwycała, a w maju też szału nie ma, brakuje tego ciepełka:)

Leave a Reply