Marzec 2021 – co działo się w moim życiu

Ach ten Marzec 2021 !

Marzec zleciał mi bardzo szybko i dość nudno a zarazem pracowicie. Tak tak, możemy się trochę nudzić a zarazem bardzo napracować – cała ja ! Nudno bo w sumie cały miesiąc w domu, praktycznie cały miesiąc chorowaliśmy a raczej bardzie dzieci (raczej to nie ten słynny Wirus) Taki czas, ale już pomału z tego wychodzimy. Miesiąc był wyczekiwaniem na lepszą pogodę i lepsze zdrowie. Najbardziej nie lubię szarego-burego przedwiośnia. Nie dość, że nie mam energii to i humor nie zawsze dopisuje.

Naprawdę się cieszę, że zajęłam sobie czas i nieco wkręciłam się w akcje 100 dni do lata 2021. Dzięki temu, udało mi się trochę przestać myśleć o tym co się dzieje. A myślę, że każdy z nas ma już dosyć i każdy chce by było już po wszystkim. Nie wiadomo jak to się wszystko się skończy, trzeba być gotowym na wszystko. Wiem, że to trochę egoistyczne, myśleć trochę więcej o sobie, gdy tylu ludzi umieraja. Z drugiej strony chce się żyć i spełniać marzenia, bo życie okazuje się bardziej kruche niż myślałam.

Miałam okazję, zrobić coś wyjątkowego. Udzieliłam wywiadu u Agnieszki z bloga Mycoffetime, przyznam że bardzo się cieszę z tego. Jest to dla mnie motywacją i wyróżnieniem, a teraz tego bardzo potrzebuje. I tak mi miął Marzec 2021.

A co działo się na blogu w Marcu ?

Marzena

Urodzona w latach 90. Szczęśliwa Mama dwójki córeczek. Od 2009 roku prowadzę bloga Naturalnie Piękna. Uwielbiam pisać, jest to moja wielka pasja :)

10 komentarzy do “Marzec 2021 – co działo się w moim życiu

 • 1 kwietnia 2021 o 19:53
  Permalink

  Muszę przeczytać ten wywiad 🙂 Mnie jakoś znowu kolejny miesiąc przeleciał przez palce. Strasznie szybko leci mi ostatnio czas… To chyba przez nadmiar obowiązków.

  Odpowiedz
 • 2 kwietnia 2021 o 09:07
  Permalink

  wywiad czytałam, bardzo motywujący i ciekawy:) A akcja 100 dni do lata jest super, tak trzymaj:))))

  Odpowiedz
 • 2 kwietnia 2021 o 17:04
  Permalink

  I’m so excited for you and the interview! Here’s to having a fantastic April. I know I didn’t get to write on this storyline much this past month. I wanted too. But I got sidetracked with an RP project that didn’t last long. So hopefully, I am back on track now.

  Odpowiedz
 • 2 kwietnia 2021 o 17:05
  Permalink

  Such a lovely post and so many happenings! Hope your April is beautiful!

  Odpowiedz
 • 4 kwietnia 2021 o 12:09
  Permalink

  Również gratuluję wywiadu! Kochana Marzenko, z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Ci i Twoim najbliższym wszystkiego co najlepsze. Niech Zmartwychwstały Pan nie szczędzi Wam swoich łask w codziennych sprawach, niech zamieni smutek w radość. No i może niech to będą wspaniałe święta, mimo wszystko. Radosnego Alleluja.

  Odpowiedz
 • 4 kwietnia 2021 o 13:49
  Permalink

  Na blogu miałaś bardzo aktywny ten marzec 🙂 Na szczęście ponury marzec już przeminął, a ja bardzo wierzę w wiosenny, słoneczny kwiecień.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.