Moda festiwalowa – wyzwala swobodę

Moda festiwalowa – czy doczekamy się jeszcze festiwali ?

Miałam to szczęście, że byłam (w sumie nie umiem policzyć ile razy) na najpiękniejszym festiwalu świata jakim jest Pol’and’Rock Festival ( dawniej Woodstock ). Teraz trochę z nostalgią wspominam ten czas, póki co festiwal będzie gdzie indziej. Brakuje mi tego, bo nasze miasto ożywało na te kilka dni. Co mnie zawsze zachwycało, to ludzie bez których nie było by tego wszystkiego. Wszechogarniająca swobodna, taki brak skrępowania w byciu sobą. To sprawiało, że moda festiwalowa jest wyjątkowo ciekawa i inspirująca. Nie raz nie dwa z zachwytem i często też z uśmiechem na buzi, podziwiałam tą wyjątkową modę.

Przechadzając się po terenie festiwalu, można było trafić na przeróżne stroje. Od księżniczek po panny młode ( panów młodych w sukniach również), po przebierańców różnych postaci ( przykładowo: Jack Sparrow, Lady Gaga, Wiedźminów a nawet po bardziej wymyślne takie jak robot Wall-e ), piżam-owców, vintage, boho, style religijne i kulturowe, muzyczne i wiele wiele innych. Już nie wspominam o makijażach i fryzurach – to dopiero coś wspaniałego. Wiek ? Waga? Zawód ? Nic nie stoi na przeszkodzi by przez te kilka dni, pozwolić sobie na totalny luz i ubrać w to co się che, bez bania się ,,a co inni powiedzą”. Może właśnie dzięki takiemu podejściu, festiwale są takie wyjątkowe. Ciekawe propozycje ubrań na festiwale możecie znaleźć na www.femmeluxe.co.uk. Przyznam, że i ja dałam się ponieść nie raz nie dwa klimatowi i ubrać się inaczej niż na co dzień. Miałam przy tym niezłą frajdę i czułam się sama ze sobą wyjątkowo dobrze.

A tera nieco mody domowej i zamówienie ostatnie zamówienie

Grey Oversized Frill Hem Peplum Hoodie Front Seam Leggings Loungewear Set – Maryam – Dresik jest bardo ciepły, raczej na chłodniejsze dni. Skład polyester z domieszką elastanu. Jest wygodny i przyjemny w noszeniu. W moim odczuciu nieco dodaje kilogramów.

Grey Tartan Slim Leg Trousers – Marie – Te spodnie mnie bardo pozytywnie zaskoczyły. Byłam pewna, że nie będą pasować. A są idealne i na długość i w pasie. Dla wysokich osób nogawki mogą być za krótkie. Skład materiału to wiskoza elastanu. Materiał bardziej lżejszy z powonieniem można założyć i w cieplejsze dni. Te spodnie mogę spokojnie polecić innym.

Blue Mid Wash Distressed Denim Shorts – Leanna – Te sorty są super ! Bawełniane z domieszką poliestru. Niestety brakowało mi kilka centymetrów, by się w nich pokazać. Są dobrze wykonane, dobrej jakości. Model jak najbardziej na czasie, kryje co nieco mankamenty figury. Te spodenki również mogę polecić.

Dusky Pink Cropped Long Sleeve Hoodie Shirred Waist Joggers Loopback Loungewear Set – Isabella – Dresik również typ poliester z domieszką elastyny. Tutaj jednak wydaje się bardziej cienki, dla mnie wygląda bardziej jak bawełna. Jestem zauroczona kolorem dresu, niestety nie na moją figurę dlatego powędruje dalej.

Festival Outfits / Grey Loungewear / Co Ord Sets / Bodycon Midi Dress / Milkmaid Top

6 komentarzy do “Moda festiwalowa – wyzwala swobodę”

  1. Pingback: Kwiecień 2021 — Naturalnie Piękna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *