Torebki shopperki – jaką wybrać ?

Torebki shopperki – czyli co zabrać na zakupy ?

Wybór torebki nie jest dla kobiety tak łatwym zadaniem, jakby mogło się wydawać. Torebka nie tylko ma pełnić swoją pierwotną funkcję, ale i również jest kluczowym dodatkiem do stylizacji. Każda kobieta, mam inne poczucie stylu jak i wymagania, dlatego nie ma jednej recepty na najlepszą torebkę. Można by śmiało powiedzieć, że tak samo jak i po butach tak jak i po torebce, można nieco odkryć charakter kobiety.

Torebki shopperki są ostatnio coraz bardziej popularnym modelem. Różnią się zwłaszcza wielkością, od tych torebek, które nosimy na co dzień. Śmiało jednak, można nosić taką i do codziennej stylizacji, a nie tylko na słynny shopping. Decydując się jednak, na zakup typowej torebki na zakupy, zanim podejmiemy tą decyzję i wybierzemy tą jedną (a może i kilka), warto przemyśleć zakup, aby był jak najbardziej udany. Co zatem wybrać ? Co jest teraz trendy ? Postaram się odpowiedzieć na te pytania

Co warto przemyśleć przed zakupem torebki

  • Pojemność i wielkość. Zazwyczaj shopperki są większe od klasycznych torebek, nie jest to jednak rugała. Z powodzeniem możemy wybrać również model o mniejszym rozmiarze, jak i te o dość pokaźnych gabarytach. Warto dokładnie sprawdzić wymiary danego modelu, niekiedy może okazać się, że torebka jest za szeroka lub za długa, biorąc pod uwagę nasz wzrost. Torebka powinna być dopasowana do nas, nie powinno być odwrotnie.
  • Kształt i styl. Możemy wyróżnić wiele rodzajów kształtów jak i stylów. Są torebki typu worki, często z sznurkiem, którym możemy zaciągnąć worek, lub zapiąć szybkim ruchem na zatrzask. Nie mają one usztywnionego dna, są świetne w przypadku gdy się śpieszymy i po prostu wrzucamy coś do środka. Torebka 2w1, którą można nosić zarówno jako torbę shopper jak i plecak. Jako plecak, idealnie nada się do cięższych zakupów. Jako torebka, będzie równie stylowym i wygodnym dodatkiem na zakupy. Typowe shopperki, czyli wielkie prostokątne torby, zazwyczaj do noszenia w ręce lub na ramieniu (można również spotkać modele z długim paskiem). W tych modelach łatwo i szybko znaleźć ,,zgubę”, są bardzo pojemne i praktyczne nie tylko na zakupy ale i na jednodniowy wyjazd. Pomieszczą z powodzeniem większe formaty typu A4.
  • Materiał i wykończenie. Wybór materiałów jest naprawdę ogromny. Teraz śmiało możemy kupić torebkę z bardzo dobrej jakości z eko-skórki, zamszu, materiałów nieprzemakalnych,a nawet z wikliny lub z papieru. Dzięki ogromnemu wyborowi, możemy znaleźć taką torebkę która będzie dla nas odpowiednia na daną porę roku lub konkretną stylizacje
  • Marka torebki. Zdecydowanie lepiej dołożyć i kupić torebkę dobrej marki i cieszyć się nią na dłużej. Można zainwestować w klasyczny model i być modną zawsze na czasie.

A na jaki model torebki na zakupy ja się zdecydowałam?

Mój wybór padł na torebkę 2w1 marki Nobo. Spodobała mi się od pierwszego wejrzenia, klasyczny styl który pasuje do wszystkiego, jest tym co lubię najbardziej. Torebkę można nosić na dwa sposoby, jako plecak lub jako torebkę zakładaną na ramię. Jakość wykonania widać i czuć ! Pięknie uszyta, ładne złote medale, ciekawy wzór materiału w środku. Torebka ma dwie komory, jedną mniejszą z przodu, w której można umieścić karty kredytowe i drobne pieniądze, oraz dużą większą z jedną zapinaną kieszonką na zamek i dwiema do których możemy śmiało schować butelkę z wodą. Spód torebki usztywniany, można śmiało postawić inie bać, się że zawartość jej się wysypie. Przyznam się, że bardzo się z niej cieszę i jestem pewna, że kupię kolejne modele tej marki. Dano nie byłam tak zadowolona z torebki.

A na hasło MARZENA20 możecie zyskać rabat na zakupy 20% w sklepie bonafora.pl

Marzena

Urodzona w latach 90. Szczęśliwa Mama dwójki córeczek. Od 2009 roku prowadzę bloga Naturalnie Piękna. Uwielbiam pisać, jest to moja wielka pasja :)

3 komentarze do “Torebki shopperki – jaką wybrać ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.