Krzesła Paged – zaprojektuj przytulną przestrzeń

Krzesła Paged

Atmosfera panująca w danym pomieszczeniu, jest nieodłącznie związana z jego wystrojem. Jeśli chcemy stworzyć przestrzeń w której będziemy chętnie spędzać czas, musimy zadbać o to aby była przytulna i jednocześnie funkcjonalna. Krzesła Paged łączą ze sobą wszystkie te aspekty. Nie bez powodu, należą do najpopularniejszych mebli na całym świecie. 

Krzesła Paged – dlaczego są tak wygodne?

Projektując krzesła Paged, twórcy przemyśleli wszystkie najważniejsze czynniki, które wpływają na ich jakość. Wykorzystali materiały o najwyższej jakości i połączyli je z wysokimi kompetencjami swoich pracowników. Dzięki temu powstał produkt idealny. Krzesła Paged są jednymi z nielicznych na całym świecie meblami giętymi. Jest to proces polegający na modelowaniu drewna za pomocą gorącej wody lub pary. Pod wpływem tych czynników włókna drewna stają się plastyczne i można nadać im dowolny kształt. 

Krzesła Paged – w jakich pomieszczeniach się sprawdzą?

Krzesła Paged, sprawdzą się idealnie w każdej przestrzeni publicznej. Możemy wykorzystać je jako siedziska w poczekalni prywatnego gabinetu, dzięki czemu zapewnimy wysoki komfort oczekiwania na wizytę swoim pacjentom. Sprawdzą się również świetnie w muzeach, restauracjach, kawiarniach, hotelach czy biurach. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu designowi, nadadzą każdej z tych przestrzeni wyjątkowej atmosfery. Krzesła Paged to również świetny element wyposażenia domowych pomieszczeń, takich jak jadalnia czy salon. Po ciężkim dniu pracy, na pewno przyniosą potrzebne ukojenie. 

Krzesła Paged – idealne wyposażenie budek akustycznych

Zaopatrując się w budkę akustyczną do naszego biura, posiadamy możliwość jej dowolnego zaaranżowania. Świetnym wyborem będzie umieszczenie w niej mebli z serii Paged. Głównym zadaniem budek akustycznych, jest zapewnienie pracownikom wysokiego komfortu pracy oraz miejsca w którym będą mogli się zrelaksować. Krzesła Paged stworzone są z zachowaniem wszystkich zasad ergonomii mebli biurowych, dlatego dzięki umieszczeniu ich w budce, sprawimy, że korzystający z niej pracownicy dosłownie rozpłyną się z wygody. Oferta mebli Paged dostępna jest na stronie https://noblestudio.pl/marki/paged/. Znajdziemy tam nie tylko krzesła, ale i niezwykle funkcjonalne biurka, które posiadają wiele przydatnych funkcji. Przykładowo, zostały zaopatrzone w specjalną rynnę na kable, która ułatwia zachowanie porządku w miejscu pracy. Jeśli wystrój przestrzeni, którą musisz zagospodarować nie jest Ci obojętny, meble z serii Paged idealnie spełnią swoją rolę. 

Możesz również polubić

9 komentarzy

 1. Monika

  Pierwszy raz słyszę o tych krzesłach. Trzeba przyznać, że wyglądają bardzo stylowo 🙂

 2. Karolina90dg

  Takie połączenie krzesła z fotelem. Pozdrawiam

 3. Barbara Elżbieta

  Nie słyszałam jeszcze o tych krzesłach, tutaj widzę je po raz pierwszy. Sama mam problem z wygodnym miejscem pracy i często kończy się tak że piszę na kolanie, lub siedząc na podłodze.

 4. Dorota

  Wyglądają na bardzo wygodne, to pierwsze najbardziej mi się podoba 🙂

 5. Monika

  Wyglądają bardzo ładnie i wygodnie, ale ich nazwę słyszę pierwszy raz. 🙂

 6. ellie

  Oh, they look lovely! Thanks so much!

 7. Caitlin'nMegan

  Adoring. Looks, perfect for you living space.

 8. Gosia

  nigdy nie słyszałam o tych krzesłach, ciekawie wyglądają:)

Dodaj komentarz